Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
platforma
04.07.2008 14:44

Świętokrzyska PO chce głowy Miodowicza

Zarządy powiatowe partii chcą zwołać w tej sprawie nadzwyczajny zjazd Platformy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Tomasz Gzell)

Działacze Platformy Obywatelskiej z regionu świętokrzyskiego domagają się odwołania przewodniczącego wojewódzkich struktur partii posłaKonstantego Miodowicza- dowiedziało się Radio Kielce.

10 zarządów powiatowych przyjęło uchwały w sprawie zwołania nadzwyczajnego zjazdu PO. - _ Powinien się on koncentrować na jednym punkcie - zmianie na stanowisku przewodniczącego świętokrzyskiej Platformy _ - powiedział anonimowo Radiu Kielce jeden z działaczy partii. W najbliższych dniach podobną w treści uchwałę chce podjąć 11 powiat - staszowski.

Statut partii dopuszcza zwołanie nadzwyczajnego zjazdu, jeśli wnioskuje o to przynajmniej połowa z 14 powiatowych zarządów. W takiej sytuacji zarząd regionu ma 30 dni na ustalenie terminu zjazdu.

To nie pierwsza w tym roku próba odwołania posła Konstantego Miodowicza z funkcji przewodniczącego świętokrzyskiej Platformy. Wniosek złożony przez 7 organizacji powiatowych na początku lutego nie doprowadził do zjazdu, ale spowodował zmiany w 14 osobowym zarządzie regionu.

Tagi: platforma, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz