Notowania

kamiński
03.10.2009 08:50

Szef CBA odejdzie? Rzecznik zaprzecza

Kamiński dowiedział się, że we wtorek prokuratura postawi mu zarzuty.

Podziel się
Dodaj komentarz

aktualizacja 10.05

*W najbliższy wtorek, w dniu ogłoszenia zarzutów w rzeszowskiej prokuraturze szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego poda się do dymisji, uprzedzając ruch premiera - pisze _ Gazeta Wyborcza _. Rzecznik Biura zaprzecza. *

Według _ dziennika _ tę decyzję Mariusz Kamiński ogłosił już dwa tygodnie temu na spotkaniu z dyrektorami delegatur CBA w terenie i dyrektorami Biur i zarządów w centrali CBA.

Zdaniem _ Gazety Wyborczej _ Mariusz Kamiński wie, że właśnie 6 października prokuratura w Rzeszowie postawi mu zarzut przekroczenia uprawnień w śledztwie dotyczącym tak zwanej afery gruntowej. Dowiedział się tego z wezwania do prokuratury w charakterze podejrzanego.

Rzecznik biura Temistokles Brodowski zaprzecza tym doniesieniom. **_ To kolejne nieprawdziwe informacje podane przez +Gazetę Wyborczą+ _ - powiedział Brodowski.

_ Gazeta Wyborcza _ zauważa też, że od kilku dni trwa walka podejrzeń o przecieki, ujawnianie tajemnicy między Kamińskim i PiS a obozem premiera i PO. W tych okolicznościach zapowiadane oddanie się do dyspozycji premiera przez Kamińskiego stawia Tuska w jeszcze trudniejszej sytuacji.

Tagi: kamiński, cba, szef, dymisja, premier, zaskoczenie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz