Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pis
08.03.2010 18:15

Szef PiS wyklucza koalicję z SLD

- Musiałbym zaprzeczyć wszystkiemu, co robiłem w życiu żeby się na tego rodzaju koalicję zgodzić - mówi Jarosław Kaczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Adam Ciereszko)

_ - Musiałbym zaprzeczyć wszystkiemu, co robiłem w życiu żeby się na tego rodzaju koalicję zgodzić.Adam Hofmanmiał 10 lat jak komunizm się kończył i to dla niego jest wspomnienie z dzieciństwa i to nawet nie całego dzieciństwa. On myśli inaczej niż ja - _mówiJarosław Kaczyński.

Możliwości koalicji między tymi partiami zdecydowanie zaprzeczają zarówno politycy Prawa i Sprawiedliwości jak i Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Szef SLDGrzegorz Napieralskiuważa, że Sojusz jest nowoczesną formacją, która w ostatnim czasie bardzo się zmieniła. _ - W PiS tych zmian nie widzę, więc z kim ta koalicja _ - mówi lider Sojuszu.

Posłanka PiSJadwiga Wiśniewskamówi, że o formalnym porozumieniu nie ma mowy. Jak dodaje, może ono dotyczyć jedynie poszczególnych spraw, propozycji ustawowych. _ - Porozumienie programowe nie wchodzi w rachubę _ - mówi Jadwiga Wiśniewska.

Z propozycją koalicji PiS - SLD wystąpił polityk Prawa i Sprawiedliwości Adam Hofman. Jego zdaniem możliwa byłaby nie tylko koalicja, ale także wspólny rząd SLD - PiS.

Tagi: pis, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz