Notowania

stocznia
10.05.2009 17:38

"To ma być krzyk (...), ale w godności"

Wiceprzewodniczący S Stoczni Gdańskiej zapowiada pokojowy protest.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Stocznia Gdańsk S.A.)

Wiceprzewodniczący _ Solidarności _ Stoczni Gdańskiej Karol Guzikiewicz powiedział, że protest stoczniowców w dniu 4 czerwca będzie miał pokojowy charakter.

Guzikiewicz w rozmowie z TVP Info dodał, że mówienie o tym, iż w tym dniu ma dojść do rozruchów, to próba manipulowania społeczeństwem i _ robienia z działaczy związkowych zadymiarzy _.

Wiceprzewodniczący stoczniowej _ Solidarności _ podkreślił, że związkowcy nigdy nie zapowiadali, iż protest będzie miał gwałtowny przebieg. _ - To ma być krzyk, rachunek sumienia, ale w godności _ - powiedział Guzikiewicz. _ Nikt na grobie stoczniowców nie stosowałby takich metod, jak we wcześniejszym proteście w Warszawie _ - dodał wiceprzewodniczący stoczniowej _ Solidarności _.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Kownacki o rocznicy w Krakowie: Zła decyzja ]( http://news.money.pl/artykul/kownacki;o;rocznicy;w;krakowie;zla;decyzja,165,0,449957.html )
* [ Premier twardo: Nie zmienię miejsca obchodów 4 czerwca ]( http://news.money.pl/artykul/premier;twardo;nie;zmienie;miejsca;obchodow;4;czerwca,124,0,449916.html )
Tagi: stocznia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz