Notowania

sondaż prezydencki
23.01.2010 11:20

Tusk wystartuje w wyborach prezydenckich?

Obecny premier swoją decyzję ma ogłosić do końca zimy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

ChoćDonald Tuskdecyzję o ewentualnym starcie w wyborach prezydenckich ma ogłosić do końca zimy,Jarosław Gowinz Platformy Obywatelskiej uważa, że jest on najlepszym kandydatem.

W "Śniadaniu w Trójce" mówił, że to kandydat naturalny i oczywisty.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA GOWINA:

Krzysztof Putraz Prawa i Sprawiedliwości uważa jednak, że kandydatem Platformy będzieBronisław Komorowski. Według niego, powodem takiej decyzji jest topniejące poparcie dla obecnego premiera.

POSŁUCHAJ KRZYSZTOFA PUTRY:

Kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach prezydenckichJerzy Szmajdzińskiuważa, że Donald Tusk, odwlekając decyzję, bawi się z wyborcami.

POSŁUCHAJ POSŁA SLD:

Minister w Kancelarii Prezydenta Paweł Wypych uważa, że Donald Tusk jest niewolnikiem sondaży.

POSŁUCHAJ PAWŁA WYPYCHA:

Jarosław Kalinowskiz PSL-u uważa, że Donald Tusk zdecyduje się na start w wyborach choćby z uwagi na Prawo i Sprawiedliwość. - _ Jeśli bowiem by wyścig do pałacu prezydenckiego sobie odpuścił, wielka byłaby radość PiS _- powiedział europoseł.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Graś o premierze: Zima trzyma, wciąż się zastanawia ]( http://news.money.pl/artykul/gras;o;premierze;zima;trzyma;wciaz;sie;zastanawia,16,0,579088.html )
* [ Iwanicka: Blokujmy autostrady przed wyborami ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/iwanicka;blokujmy;autostrady;przed;wyborami,249,0,578809.html )
* [ Opozycja: Tusk zrezygnuje z walki o Pałac ]( http://news.money.pl/artykul/opozycja;tusk;zrezygnuje;z;walki;o;palac,208,0,578512.html )
Tagi: sondaż prezydencki, donald tusk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz