Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

USA: Masakra na politechnice Wirginia

0
Podziel się:

"33 osoby zginęły a 15 zostało rannych podczas strzelaniny na terenie kampusu uniwersytetu Virginia Tech w Blacksburgu" - poinformował prezes uniwersytetu Charles Steger.

Władze podejrzewają, że szaleńcem, który zabil 32 osoby, był 24-letni student z Chin. Według nieoficjalnych informacji motywem zbrodni mogło być, to, że przyłapał swoją dziewczynę na zdradzie. Na razie nie wiadomo czy szaleniec studiował w Blacksburg, ale można domyślać się, że tak

Nie wiadomo, czy szaleniec studiował w Blacksburg, ale wszystko wskazuje że tak. Znał bowiem doskonale rozkład budynków kampusu Virginia Tech.

Mężczyzna zaczął strzelać o 7.15 nad ranem lokalnego czasu w holu akademika, w którym mieszka prawie 900 osób oraz w salach zajęć.

_ To najbardziej krwawa strzelanina w historii USA. _

Studenci byli przerażeni. Zamknęli się w swoich pokojach, położyli na podłodze z dala od okien. Tam według doniesień Washington Post" miała zginąć jego dziewczyna i pracownik akademika.

Po pewnym czasie strzały ucichły. Jednak dwie godziny później napastnik otworzył ogień na wydziale inżynierii, gdzie znajdują się sale zajęć. Tam śmierć poniosła większość ofiar. Być może szaleniec ruszył na poszukiwania nowego chłopaka swojej dziewczyny, ale go nie znalazł, więc rozpoczął masakrę.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)