Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W prokuraturze jest jeszcze taśma z Michnikiem

0
Podziel się:

Szef ochrony Aleksandra Gudzowatego ujawnił, że jest jeszcze jedna taśma z nagraniem rozmowy biznesmena i Adama Michnika.

Szef ochrony Aleksandra Gudzowatego ujawnił, że jest jeszcze jedna taśma z nagraniem rozmowy biznesmena i Adama Michnika. Marcin Kossek zapewnił, że wszystkie materiały zgromadzone przez ochronę Gudzowatego znajdują się w prokuraturze, która bada sprawę.

Gość "Sygnałów Dnia" w Programie Pierwszym Polskiego Radia dodał, że to nagranie, które opinia publiczna zna z telewizji, jest tylko małą częścią całości.

Marcin Kossek zdradził ponadto, że wszystkie spotkania redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" z Aleksandrem Gudzowatym odbywały się na prośbę Michnika. Powiedział, że podczas jednej z rozmów dziennikarz przyznał się, iż służby specjalne inspirowały go do zamieszczania w dzienniku niekorzystnych i nieprawdziwych artykułów na temat biznesmena.

Dodał, że w związku ze sprawą redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" stawił się w prokuraturze, ale - jak twierdzi Kossek - odmówił składania zeznań ze względu na grożącą mu odpowiedzialność karną.

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)