Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wałęsa
30.03.2009 06:44

Wałęsa grozi, że wyjedzie z kraju

To reakcja na książkę Pawła Zyzaka Lech Wałęsa. Idea i historia, w której autor pisze m. in., że były prezydent miał nieślubne dziecko i był agentem SB.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

*Lech Wałęsagrozi, że nie będzie uczestniczył w żadnych rocznicowych obchodach, zwróci wszystkie nagrody i tytuły i wreszcie, że wyjedzie z Polski. To jego reakcja na książkę Pawła Zyzaka _ Lech Wałęsa. Idea i historia _. *

Były prezydent odbiera ją jako _ kolejny bezkarny atak na swój życiorys _, a na swoim blogu napisał, że publikacja zawiera _ zmyślone obrzydliwe barbarzyńskie pomówienia - czytamy w _Dzienniku.

Lech Wałęsa zapowiada, że w związku z tym, iż ataki za jego osobę wychodzą z instytucji demokratycznych Państwa, o które walczył, _ rezygnuje z wszelkiego uczestnictwa w rocznicowych uroczystościach i podobnych spotkaniach _. _ Walczyłem o inne Państwo i inne zachowanie przedstawicieli struktur tego Państwa _- pisze na swoim blogu Lech Wałęsa.

Paweł Zyzak, historyk IPN z Krakowa, w swojej książce napisał miedzy innymi, że były prezydent miał nieślubne dziecko i był agentem SB.

Tagi: wałęsa, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz