Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wałęsa grozi, że wyjedzie z kraju

0
Podziel się

To reakcja na książkę Pawła Zyzaka Lech Wałęsa. Idea i historia, w której autor pisze m. in., że były prezydent miał nieślubne dziecko i był agentem SB.

Wałęsa grozi, że wyjedzie z kraju
(PAP/Tomasz Gzell)
bDKpmTaZ

*Lech Wałęsagrozi, że nie będzie uczestniczył w żadnych rocznicowych obchodach, zwróci wszystkie nagrody i tytuły i wreszcie, że wyjedzie z Polski. To jego reakcja na książkę Pawła Zyzaka _ Lech Wałęsa. Idea i historia _. *

Były prezydent odbiera ją jako _ kolejny bezkarny atak na swój życiorys _, a na swoim blogu napisał, że publikacja zawiera _ zmyślone obrzydliwe barbarzyńskie pomówienia - czytamy w _Dzienniku.

Lech Wałęsa zapowiada, że w związku z tym, iż ataki za jego osobę wychodzą z instytucji demokratycznych Państwa, o które walczył, _ rezygnuje z wszelkiego uczestnictwa w rocznicowych uroczystościach i podobnych spotkaniach _. _ Walczyłem o inne Państwo i inne zachowanie przedstawicieli struktur tego Państwa _- pisze na swoim blogu Lech Wałęsa.

bDKpmTbb

Paweł Zyzak, historyk IPN z Krakowa, w swojej książce napisał miedzy innymi, że były prezydent miał nieślubne dziecko i był agentem SB.

bDKpmTbC
wiadomości
gospodarka
najważniejsze
KOMENTARZE
(0)