Notowania

prezydent
09.11.2008 15:52

Wałęsa non grata. "Ich sprawa"

Były prezydent nie został zaproszony na prezydencka galę w Teatrze Wielkim.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

_ - Ich sprawa _ - takLech Wałęsaskomentował niezaproszenie go przez prezydentaLecha Kaczyńskiegona galę w Teatrze Wielkim z okazji uroczystości 90. rocznicy odzyskania niepodległości

_ - Można do tego różnie podejść, oni podeszli tak - ich sprawa _ - powiedział były prezydent.

Szef Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki potwierdził w sobotę informacje medialne, że Lech Wałęsa nie dostał zaproszenia na galę. _ - Nie było go na liście _ - uzasadnił krótko. Zaproszenie otrzymał inny były prezydent -Aleksander Kwaśniewski.

_ - No szkoda, tak się już hartowałem, tak chciałem sobie pobalować. No nie udało się, nie zostałem zaproszony. Jak tylko żona będzie chciała ze mną potańczyć, to pójdziemy na inny bal. Wszędzie można balować _ - zażartował Wałęsa.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* **[ Tusk nie przyjdzie do prezydenta na bal ]( http://news.money.pl/artykul/tusk;nie;przyjdzie;do;prezydenta;na;bal,118,0,384118.html ) **
* [ **Kaczyński nie powtórzy kadencji?** ]( http://news.money.pl/artykul/kaczynski;nie;powtorzy;kadencji,164,0,378532.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )

Według Kownackiego, na gali w Teatrze Wielkim z okazji uroczystości 90. rocznicy odzyskania niepodległości nie będzie premiera, ani także innych ministrów - z wyjątkiem szefa MSZRadosława Sikorskiego.

Tagi: prezydent, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz