Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wierzejski
24.06.2006 13:21

Wiceszef LPR chce zostać prezydentem Warszawy

Wiceprezes LPR Wojciech Wierzejski powiedział podczas sobotniej konwencji programowej mazowieckiej Ligi, że rozważa kandydowanie na prezydenta Warszawy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Tomasz Gzell)

Wiceprezes LPR Wojciech Wierzejski powiedział podczas sobotniej konwencji programowej mazowieckiej Ligi, że rozważa kandydowanie na prezydenta Warszawy. Jak zaznaczył w rozmowie z PAP, w swoim programie dla stolicy chciałby podnieść m.in. kwestie uwłaszczenia, bezpieczeństwa i oświaty.

Wierzejski podkreślił, że jako szef Ligi na Mazowszu chciałby, żeby jeszcze przed jesiennymi wyborami samorządowymi, zawarte zostało porozumienie wyborcze LPR i PiS. Jak poinformował, prowadzi w tej sprawie wstępne rozmowy i "są one na dobrej drodze".

"Dobrze by było, gdyby porozumienie rządowe, zawarte na szczeblu centralnym, miało miejsce także w wyborach samorządowych na całym Mazowszu" - powiedział Wierzejski.

Wiceszef LPR dodał, że prowadzi także rozmowy, aby PiS, Samoobrona i Liga poszły razem do wyborów samorządowych także w innych regionach kraju. Jak powiedział wierzy, że może się tak stać.

Tagi: wierzejski, warszawa, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz