Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wierzejski
29.07.2007 10:15

Wierzejski: Ziobro na premiera

Warunek dotyczący zmiany premiera przedstawiciele LPR postawią podczas najbliższych rozmów koalicyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Zdaniem Wierzejskiego, nowym premierem mógłby być minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Wierzejski powiedział, że warunek dotyczący zmiany premiera przedstawiciele LPR postawią podczas poniedziałkowych rozmów koalicyjnych.

"Zbigniew Ziobro cieszy się niekwestionowanym autorytetem w PiS, jest do zaakceptowania przez LiS" - napisał Wierzejski w swoim blogu.

Sam Zbigniew Ziobro powiedział, że nie jest zainteresowany objęciem tego stanowiska.

"Interesuje mnie kontynuowanie reformy wymiaru sprawiedliwości i dalsza praca w resorcie. Polska ma najlepszego premiera, jest nim Jarosław Kaczyński" - dodał Ziobro.

Zdaniem Jolanty Szczypińskiej, Wojciech Wierzejski nie skorzystał jeszcze z urlopu i wypoczynku, tak jak powinien.

"Przed nim jeszcze wiele czasu, więc życzę mu, aby jak najszybciej wypoczął i przestał opowiadać tak kompromitujące rzeczy, bo po prostu ociera się o śmieszność." - powiedziała.

P.o. szefa klubu Samoobrony Krzysztof Sikora uważa, że z komentarzem należy zaczekać do planowanego koalicyjnego spotkania PiS, Samoobrony i LPR. Poseł przychylił się jednak do koncepcji Wojciecha Wierzejskiego. Zapytany, czy zmiana na stanowisku premiera załagodziłaby kryzys w koalicji, odpowiedział: - Myślę, że tak.

Tagi: wierzejski, ziobro, pis, premier, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz