Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
PiS
26.08.2007 18:22

"Wprost": PiS zawarł pakt z o. Rydzykiem

Prawo i Sprawiedliwość zgodziło się wziąć na swoje listy najbliższych współpracowników ojca Tadeusza Rydzyka, a toruński redemptorysta - ponownie popierać PiS - ustalił "Wprost".

Podziel się
Dodaj komentarz

Z informacji tygodnika wynika, że na toruńską listę PiS mają trafić m.in. obecne posłanki Ruchu Ludowo-Narodowego Anna Sobecka i Gabriela Masłowska, które przed wejściem do polityki pracowały jako spikerki w Radiu Maryja. Masłowska najprawdopodobniej wystartuje z okręgu lubelskiego.

*ZOBACZ TAKŻE: *Gocłowski: czas skończyć sprawę o. Rydzyka O wejście do Sejmu nie musi się martwić także oskarżany przez media o problemy lustracyjne szef RLN Bogusław Kowalski, który ma dostać od PiS "jedynkę" w Siedlcach - czytamy we "Wprost".

Wiele wskazuje na to, że wyborczy desant Radia Maryja nie ograniczy się do kilku nazwisk - pisze gazeta. Zagrożeni tą ekspansją posłowie PiS twierdzą, że Kaczyński obiecał Rydzykowi jeszcze co najmniej dwa pierwsze miejsca na swoich listach. Jak pisze tygodnik, na razie nie ma decyzji, kto i gdzie miałby te "jedynki" obsadzić.

Tagi: PiS, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz