Notowania

Zarząd PZPN poda się do dymisji

14 września włodarze Polskiego Związku Piłki Nożnej przestaną pełnić swoje funkcje.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Radek Pietruszka)

W Warszawie rozpoczęły sie obrady nadzwyczajnego zjazdu delegatów PZPN. Głównym tematem jest sytuacja w polskiej piłce w związku z rozszerzająca swój zasięg aferą korupcyjną. Delegaci zdecydują o tym w jaki sposób maja być karane kluby zamieszane w proceder handlu meczami.

W ostatnich dniach politycy z praktycznie wszystkich opcji apelowali do władz PZPN o podanie się do dymisji. jednak do momentu rozpoczęcia się zjazdu nie było pewności czy zarząd ustąpi ze stanowiska. Było tak, pomimo tego, że w sobotę ponad cztery godziny trwało sobotnie spotkanie ministra sportuMirosława Drzewieckiegoz szefem PZPN Michałem Listkiewiczem.

Dopiero w swoim wystąpieniu przed delegatami Listkiewicz zapowiedział przyspieszoną dymisję zarządu związku.

* **ZOBACZ TAKŻE: **
* [ **29 klubów zamieszanych w korupcję** ]( http://news.money.pl/artykul/29;klubow;zamieszanych;w;korupcje,244,0,335092.html )
* **[ Listkiewicz chce zmian w PZPN ]( http://news.money.pl/artykul/listkiewicz;chce;zmian;w;pzpn,25,0,335129.html ) **
* **[ Korona Kielce bez sponsora ]( http://news.money.pl/artykul/korona;kielce;bez;sponsora,36,0,332836.html ) **
* [ CBA zatrzymało Dariusza Wdowczyka ]( http://news.money.pl/artykul/cba;zatrzymalo;dariusza;wdowczyka,97,0,331617.html )
* **[ Wdowczyk jutro usłyszy zarzuty ]( http://news.money.pl/artykul/wdowczyk;jutro;uslyszy;zarzuty,183,0,331703.html )**
* [ Kto rządzi w polskiej piłce? ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kto;rzadzi;polska;pilka,186,0,174778.html )
Tagi: mirosław michał drzewiecki, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz