Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zdrojewski
31.03.2007 08:58

Zdrojewski: Immunitet posłów trzeba ograniczyć

Przewodniczący klubu PO zapewnił, że jego ugrupowanie nie było przeciwne odebraniu immunitetu posłance SLD Małgorzacie Ostrowskiej. Równocześnie Zdrojewski podkreśla, że immunitet poselski należy ograniczyć.

Podziel się
Dodaj komentarz

Przewodniczący klubu PO zapewnił, że jego ugrupowanie nie było przeciwne odebraniu immunitetu posłance SLD Małgorzacie Ostrowskiej.

Bogdan Zdrojewski wyjaśnił, że Platforma wcale nie głosowała przeciw wnioskowi, lecz tylko wstrzymała się od głosu. Wyraził jednocześnie pogląd, że wniosek o uchylenie immunitetu Ostrowskiej był błędnie skonstruowany. Wczoraj 53 posłów PO głosowało przeciw odebraniu immunitetu, 62 wstrzymało się od głosu, żaden nie głosował za.

ZOBACZ TAKŻE:
Immunitet do poprawkiRównocześnie Zdrojewski podkreślił, że należy ograniczyć immunitet poselski. Zastrzegł jednak, że najpierw Prokuratura powinna zostać oddzielona od Ministerstwa Sprawiedliwości.

| Wczoraj w Sejmie odbyło się głosowanie w sprawie wniosku prokuratury o uchylenie immunitetu Ostrowskiej. Prokuratura zarzuca jej udział w aferze paliwowej i wzięcie łapówki. Wniosek nie zdobył jednak wymaganej większości głosów. |
| --- |

Tagi: zdrojewski, po, platforma, ostrowska, immunitet, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz