Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Artykuł sponsorowany

Profesjonalne lutnicze gitary klasyczne - jak kupują zawodowcy?

Podziel się:

Gdy otwierał Lutniczy Outlet, który z założenia miał być miejscem, w którym znajdziemy dobre marki gitar klasycznych, nie spodziewał się, że będzie miał tyle pracy.

Profesjonalne lutnicze gitary klasyczne - jak kupują zawodowcy?
Profesjonalne lutnicze gitary klasyczne - jak kupują zawodowcy? (materiały partnera)
bEKhWQol

Dziś, adres lutniczy-outlet.waw.pl jest odwiedzany przez setki klientów dziennie, ponieważ bohater naszego tekstu - Krzysztof Mrozowski zna się rzeczy jak mało kto. Dobrze wie jak powinny prezentować się gitary klasyczne profesjonalne, a swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnością "wyłapywania" talentów, którzy przygotowują dla niego znakomite gitary klasyczne lutnicze, dzieli się ze swoimi klientami, pomagając im w doborze odpowiednich instrumentów.

Lutniczy Outlet - czym właściwie jest?

Lutniczy Outlet to miejsce stworzone z myślą o osobach grających na gitarze. Warto jednak zaznaczyć, że ten wyjątkowy sklep muzyczny jest dedykowany nie tylko profesjonalistom - zawodowym gitarzystom z wieloletnim doświadczeniem. Po radę i pomoc w doborze gitary mogą udać się tam także osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grą na instrumencie. Właściciel sklepu - wspomniany już wcześniej Krzysztof Mrozowski, jest człowiekiem, który oddał swojej pasji w zasadzie całe życie. Po 10 latach pracy w charakterze nauczyciela gry na gitarze, postanowił otworzyć sklep oparty na unikalnym systemie sprzedaży, w którym potencjalni klienci, poprzez specjalny formularz mogą dokładnie zobrazować potrzeby i indywidualne preferencje dotyczące swojego przyszłego instrumentu. Warto zaznaczyć, że najlepsze gitary klasyczne dostępne w sklepie znikają z jego oferty już chwilę po tym, gdy zostaną zaprezentowane. Właśnie tak wygląda dziś działalność sklepu Mrozowskiego.

Dobra gitara klasyczna nie czeka na Ciebie za rogiem

Wieloletnie doświadczenie i tysiące profesjonalnych gitar klasycznych przewijających się przez jego dłonie, sprawiły, że Krzysztof Mrozowski ma niesamowite wyczucie i nie ma problemów z oceną jakości oglądanego instrumentu. Dobrze wie także o tym, że za jakość trzeba odpowiednio zapłacić, a nie rzadko - także sporo podróżować. Od dłuższego czasu właściciel sklepu Lutniczy Outlet podróżuje za granicę - do krajów takich jak Hiszpania czy USA, a nawet Australia. Właśnie stamtąd, dzięki współpracy z doświadczonymi lutnikami, transportowana jest spora część asortymentu sklepu. Na gitary sprowadzane przez Mrozowskiego czeka wielu gitarzystów, w związku z czym osobiste prezentacje gitar są jednym z ważniejszych elementów jego działalności zawodowej. Klienci zainteresowani kupnem najlepszych gitar klasycznych, zamawiają u niego specjalne prezentacje, odbywające się w wybranym przez nich miejscu. Te "mobilne" prezentacje to jedna z wielu nowinek na rynku lutniczych gitar klasycznych - wprowadzona właśnie przez Krzysztofa Mrozowskiego.

bEKhWQon

Najlepsze gitary klasyczne od Mrozowskiego - nienaganna renoma

Nietuzinkowe podejście do zawodu, olbrzymie doświadczenie i pasja oraz uczciwe i rzetelne traktowanie swoich klientów, sprawiły, że Krzysztof Mrozowski cieszy się w branży świetną opinią. Nie owijając w przysłowiową bawełnę - jest w niej uznawany za specjalistę. Nic więc dziwnego, że jego profesjonalne gitary klasyczne są doceniane także przez zawodowców.

Dla właściciela "Lutniczego" status muzyczny potencjalnego klienta nie ma jednak większego znaczenia. Każda osoba zainteresowana kupnem dobrej gitary klasycznej musi skorzystać z formularza. Ma to związek z olbrzymią rotacją instrumentów znajdujących się w ofercie sklepu. Muzycy chcący dokonać zakupu gitary wypełniają omawiany wcześniej formularz, po czym wysyłana jest im prezentacja modeli aktualnie znajdujących się na stanie. Na dalszym etapie współpracy, klient może poprosić o dokładniejsze zdjęcia gitar oraz próbki brzmienia bądź umówić się na osobistą prezentację. W ten sposób, wszyscy interesanci mają szansę zakupu instrumentu najbardziej dopasowanego do swoich potrzeb.

bEKhWQot

Sklep dla każdego

Na sam koniec, warto po raz kolejny podkreślić, iż Lutniczy Outlet jest sklepem absolutnie dla każdego. W jego ofercie znajdują się bowiem zarówno najlepsze gitary klasyczne lutnicze, jak i ukulele. Zarówno w przypadku tej pierwszej, jak i drugiej kategorii instrumentów strunowych, w sklepie wystawiane są modele przygotowane przez najlepszych światowych producentów. Ponadto Krzysztof Mrozowski przygotował na swojej stronie specjalny poradnik zawierający sporo ciekawych artykułów blogowych - oczywiście, na temat gitar. Sklep z gitarami Lutniczy Outlet jest więc miejscem nie tylko dla zawodowych muzyków, ale i każdego, kto pragnie nauczyć się gry na gitarze - nawet od totalnych podstaw.

bEKhWQoO
Artykuł sponsorowany
Źródło:
money.pl