Notowania

Przejdź na
it
03.02.2020 12:10

Programiści z całego kraju czekają na kolejną edycję 4Developers

20 kwietnia 2020 w Warszawie pasjonaci IT spotkają się ponownie, na Największym Interdyscyplinarnym Festiwalu Technologicznym w Polsce. Ponad 2000 uczestników, doświadczeni eksperci i profesjonaliści oraz przeszło 100 praktycznych prelekcji - wszystko to w ciągu jednego dnia podczas wielkiego spotkania polskiej społeczności programistycznej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

4Developers to niezmienna od lat formuła: kilkanaście ścieżek, skupionych wokół różnorodnych języków programowania. Na Festiwalu uczestnicy poznają najświeższe tematy i trendy ze środowiska IT, a także zawierają nowe, branżowe znajomości - gromadzą się tu nie tylko programiści, ale całe środowisko IT, włącznie z licznymi przedstawicielami firm oraz społecznościami programistycznymi z całej Polski.

Jeden dzień, jedno miejsce - 15 ścieżek!

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu, uczestnicy będą mogli udać się na wykłady i warsztaty w ramach aż 15 ścieżek tematycznych. Wśród nich pojawią się:

.NET, Architektury aplikacji, Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++, Cloud Computing, DevOps, Java, JavaScript, Machine Learning, Mobile, PHP , Python, Testerska, Soft Skills & Business Relations

(Materiały prasowe)

Nad wysokim poziomem wykładów, które pojawią się na 4Developers 2020, czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT.

Nowości w agendzie – DevOps i ścieżka testerska

Organizatorzy zadbali o nowości w tegorocznej agendzie. Po latach na scenę 4Developers powróci ścieżka DevOps, poświęcona m.in. automatyzacji
i monitoringowi procesów IT. Natomiast całkowitą nowością będzie ścieżka testerska – Festiwal wychodzi naprzeciw potrzebom odbiorców i otwiera się na nową grupę uczestników.

(Materiały prasowe)

Festiwal IT dla każdego

Wśród uczestników Festiwalu znajdują się zarówno doświadczeni profesjonaliści, jak również osoby stawiające pierwsze kroki w branży IT. Z pewnością obie te grupy znajdą tu tematy dostosowane do ich potrzeb oraz poziomu zaawansowania.

Podczas 4Developers corocznie panuje otwarta atmosfera, która ułatwia oraz skłania do dialogu między uczestnikami i ekspertami. Prelegenci starają się odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Mnóstwo przestrzeni do chilloutu i niezapomniane oraz bogate w networking atrakcje sprawiają, że dyskusje toczą się nieustannie!

(Materiały prasowe)

Trwa nabór prelegentów

Niewiele wydarzeń daje możliwość wystąpienia przed tak różnorodną, dużą i otwartą publicznością. W tym roku Festiwal nabiera międzynarodowego charakteru, stąd organizatorzy szczególnie kładą nacisk na propozycje tematów w języku angielskim. Każdy, kto chce spróbować swoich sił na scenie, może wysłać swoje zgłoszenie przez formularz Call For Papers, dostępny na stronie Festiwalu: https://tiny.pl/tk6bn

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do połowy lutego.

Artykuł sponsorowany

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
03-02-2020

z ParyżaOstatnio widziałem ofertę pracy dla programisty junior java we Wrocławiu 2500 tyś brutto ! do dzisiaj jest ta praca w ofertach dalej aktualna po … Czytaj całość

03-02-2020

FooArtykuł sponsorowany - "konferencja" dla studentów z pizzą i darmowymi dlugopisami.

03-02-2020

PiotrNikt nie czeka

Rozwiń komentarze (3)