Notowania

Pułapki firmowych kredytów. Eksperci bankowi ujawniają

Kredyt może przyspieszyć ekspansję firmy, pomóc wejść na nowe rynki lub wspomóc bieżącą działalność firmy. Pod warunkiem, że nie podpiszemy umowy, która sprowadzi na nas kłopoty. Jak ich uniknąć - radzą eksperci podczas interaktywnego spotkania. Zapraszamy 10 lipca o 18.30.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Shutterstock.com)

Maksymalne oprocentowanie kredytów jest określone jako czterokrotność stopy lombardowej NBP. Ta wynosi dziś 2,5 proc., co oznacza, że kredyt dla firmy nie może być droższy niż 10 proc. rocznie. Ale na tym ograniczenia się nie kończą. Kolejna pułapka? Prowizja od zaangażowania. To opłata od niewykorzystanego, a przyznanego limitu kredytu.

Jak więc podpisać umowę kredytową i nie wpędzić firmy w kłopoty? Co szczególnie jest ważne przy podpisywaniu firmowych umów kredytowych i czy na każde spotkanie z bankiem powinniśmy brać prawnika?

Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas interaktywnego spotkania: Kredyt dla firm – na co zwrócić uwagę.
Gośćmi wicenaczelnego money.pl Sebastiana Ogórka będą: ekspert mbank S.A. Karolina Dąbrowska oraz radca prawny Katarzyna Zdunek-Dróżdż.

Transmisja live z wydarzenia 10 lipca o 18.30.

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-07-2019

tatoI po co te kredyty brać? Nie lepiej się do takiego nfg odezwać i faktoring ogarnąć?

14-07-2019

TrybBierzesz kredyt bez doradcy i adwokata to duży błąd a koszty nieduże

12-07-2019

MrcDla kogo ten materiał? Swoją drogą poziom ekspertów szczególnie pani r.pr zatrważający - video wypowiedź o zaświadczeniach

Rozwiń komentarze (3)