Notowania

komorowski
21.11.2013 09:56

Komorowski wizytuje południe województwa mazowieckiego

W planach jego wizyty jest też spotkanie z przedstawicielami różnych środowisk miasta i powiatu; prezydent ma na nim wygłosić przemówienie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Patryk Ptak/REPORTER)

Od przyjazdu do Szydłowca prezydent Bronisław Komorowski rozpoczął w czwartek rano wizytę na południu województwa mazowieckiego. Odwiedzi także Radom i Warkę.

Na szydłowieckim Rynku Wielkim prezydenta powitał burmistrz Andrzej Jarzyński wraz z lokalnymi samorządowcami. Komorowski spacerował ulicami miasta, odwiedził też kościół farny pod wezwaniem św. Zygmunta, ufundowany w 1401 roku.

W planach jego wizyty jest też spotkanie z przedstawicielami różnych środowisk miasta i powiatu; prezydent ma na nim wygłosić przemówienie.

Z Szydłowca prezydent pojedzie do Radomia. Odwiedzi 42. Bazę Lotnictwa Szkolnego. Złoży także wieniec przed pomnikiem radomskiego Czerwca '76. Wydarzeniom czerwcowym poświęcona będzie również lekcja historii z udziałem prezydenta, która odbędzie się na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym. Z Radomia Bronisław Komorowski pojedzie do Warki, gdzie złoży kwiaty przed pomnikiem Piotra Wysockiego. Na koniec weźmie udział w spotkaniu poświęconym polityce rodzinnej prowadzonej przez jednostki samorządu terytorialnego.

Czytaj więcej w Money.pl
Prezydent z żalem żegna Mazowieckiego Na prezydenckiej stronie internetowej umieszczono obszerny życiorys Mazowieckiego, który od października 2010 był doradcą Bronisława Komorowskiego.
Prezydent Estonii przyjedzie do Polski Toomas Hendrik Ilves odwiedzi Bronisława Komorowskiego.
Prezydent Armenii rozpoczął oficjalną wizytę w Polsce Po ceremonii powitania odbędą się rozmowy prezydentów w cztery oczy, a potem rozmowy plenarne delegacji armeńskiej i polskiej.
Oto główny cel wizyty prezydenta we Francji Bronisław Komorowski, któremu towarzyszy żona Anna, spotka się między innymi z prezydentem Francois Hollande'em oraz weźmie udział w obchodach 68. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie.
Tagi: komorowski, wiadmomości, gospodarka, mazowieckie
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz