Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
WZI
|

Spleśniałe kanapki w Pendolino. Tak PKP karmi pasażerów

414
Podziel się:

"Wolę nie wiedzieć jak mógłby wyglądać poczęstunek w drugiej klasie" - pisze na Twitterze Piotr Kołomycki ze Stowarzyszenia Młodzi Demokraci, prezentując zdjęcie spleśniałych kanapek, jakie dostał w pociągu Pendolino.

Spleśniałe kanapki w Pendolino. Tak PKP karmi pasażerów
Pasażer Pendolino dostał slpeśniałe kanapki. (Twitter.com)
bEDcoZdx

"Nie ma jak Pendolino!" - pisze Kołomycki i publikuje na Twitterze zdjęcie dwóch spleśniałych kanapek, jakie dostał w ramach poczęstunku przy przejeździe pierwszą klasą.

"Wolę nie myśleć, jak wyglądałby poczęstunek w drugiej klasie" - dodaje.

Na wpis szybko zareagowały PKP Intercity. Przewoźnik przeprasza i prosi pasażera o podanie szczegółowych informacji.

bEDcoZdz
Zobacz także: Opóźnienia na budowach. Inflacja uderza w wykonawców. Nastąpi fala bankructw?

"Prosimy o podanie szczegółów dotyczących połączenia, nr pociągu, wagonu. Zweryfikujemy to" - czytamy w odpowiedzi na wpis Kołomyckiego.

bEDcoZdF

O szerszy komentarz dotyczący standardów przechowywania żywności w pociągach Pendolino poprosiliśmy biuro prasowe PKP Intercity. Na odpowiedź czekamy.

Sam pasażer, w dyskusji pod zdjęciem dodaje, że obsługa wagonu szybko wymieniła mu kanapki na coś zdatnego do spożycia.

Obawy pasażera o poczęstunek w drugiej klasie są jednak bezzasadne. Pasażerowie dostają jedynie wodę - gazowaną lub nie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDcoZea
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(414)
J23
4 dni temu
A później spółka odpisze tak. Jarek ,jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Czy te matoły do każdego mówią na ty??? Nie piliśmy razem, i się nie znamy więc obowiązuje nadal forma Pan/ Pani. Czy główne specjlistki w centrali zrozumiały czy mózgi mają całkiem wyprane? Zero szacunku.
Kamil
6 dni temu
Kanapki są robione na każdej stacji na świeżo. Nie ma możliwości żeby były popsute. Cały środek jak i bułka leżały poza lodówka parę dni widać to na zdjęciu Pan ewidentnie szuka sensacji i prowolacji. A dostawy w pociągach są co dzień świeże i to parę razy zależy od obłożenia. Radzę szukać rozgłosu w mądrych i przemyślanych wypowiedziach a nie w próbie oczerniania ludzi
Iza
1 tyg. temu
wielokrotnie jeździłam 1 klasą pendolino( bo tylko tam są takie poczęstunki) na trasie z W-wy do Katowic i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby coś było zepsute. Wręcz odwrotnie. Jedzenie było super świeże. A skąd mam wiedzieć czy Autor zdjęcia nie trzymał tych kanapek w walizce przez miesiąc?
bEDcoZeb
Ala
1 tyg. temu
Jak rozsądny człowiek może przypuszczać, że w pociągu dostanie świeże kanapki lub obiad?
Baca z pisowe...
1 tyg. temu
Wielka mi zecz.. Za komuny takie kanapki to ludzie w pewexach kupowali i jedli jak najlepszy tort.. Pis jest dobry bo mamy komune w Polsce znowu i nie narzekac hamy !
...
Następna strona