Notowania

nagrodamoney2020
25.03.2020 10:53

Startuje druga edycja Nagroda gospodarczej money.pl. Możesz zgłosić swoją firmę

Money.pl koronawirusowi się nie poddaje. I dlatego razem z Impact ruszamy z drugą edycją gospodarczej Nagrody money.pl. Zapraszamy firmy do zgłaszania się.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl)

To bez wątpienia będzie najtrudniejszy czas dla polskiej gospodarki od 1989, a może i czasów II wojny światowej. Kryzysy, bo spowolnienie gospodarcze to dziś tylko niepotrzebny eufemizm, jaki wywołuje już epidemia koronawirusa, jest trudno do oszacowania i opisania. Część przedsiębiorców mówi wprost, że działa w czasach wojennych.

Nie pracują praktycznie restauracje, nie działają wszystkie kina i teatry, a także dziesiątki tysięcy sklepów. Wielkie zakłady produkcyjne wysyłają pracowników na postojowe, bo nie są w stanie sprzedać tego, co produkują. Zrywane są łańcuchy dostaw, co paraliżuje kontakty. Koronawirusowa gorączka w firmach już dawno przekroczyła 40 stopni.

Trudne czasy pokażą, przetrwają ci, którzy znajdą nowe modele biznesowe, będą potrafili się szybko przestawić na pokoronawirusową rzeczywistość. Biznes oczywiście martwi się tym co dziś, ale musi też patrzeć w przyszłość. Odpowiedzialne firmy już dziś muszą planować działania na kolejne lata.

Dlatego, jako największy w Polsce portal gospodarczy, po raz drugi chcemy nagrodzić tych przedsiębiorców i te biznesy, które w dzisiejszej koronawirusowej rzeczywistości potrafią się odnaleźć. Zapraszamy do zgłaszania się na adres nagrodamoney@grupawp.pl do 15 kwietnia 2020 roku.

Prosimy o opisanie swojej firmy, a także ostatnich działań związanych z koronawirusem. Nie ma u nas żadnych limitów przychodów czy zysków. Liczy się tylko gen przedsiębiorczości.

Nagroda money.pl przyznana zostanie w kategoriach:

• Firma roku money.pl

• Człowiek roku money.pl

• Technologia roku money.pl

• Nagroda specjalna redaktora naczelnego money.pl

Na początku maja ujawnimy, kto został nominowany w powyższych kategoriach. Wyboru dokona kapituła złożona z wybitnych polskich biznesmenów, menadżerów oraz ekspertów ekonomicznych. Nagroda zostanie wręczona podczas uroczystej gali na Impact 2020 w Krakowie na początku czerwca.

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz