Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Artykuł sponsorowany

Systemy rekrutacyjne ATS - E-book

Podziel się:

Systemy ATS niewątpliwie ułatwiają pracę w HR ale jak wybrać odpowiedni? Czym się kierować i jakie panują aktualnie trendy? Sprawdź darmowy e-book stworzony przez ekspertów HRlnik i Goldenline pełen merytorycznych treści.

Systemy rekrutacyjne ATS - E-book
(Materiały prasowe)
bETXxLjF

Eksperci z HRlink i Goldenline stworzyli kolejny inspirujący, darmowy e-book dla pracowników działów HR. Tym razem omawiający między innymi zawansowane systemy rekrutacyjne ATS, które ułatwiają pracę rekruterów.

O czym przeczytasz w ebooku?

10 sposobów na znalezienie dobrego kandydata

Dobry kandydat to taki, z którego zadowolony będzie przyszły szef, szybko i efektywnie wdroży się do obowiązków, a na dodatek fajnie wpasowuje się w istniejący zespół. A co więcej, sam będzie miał wiele satysfakcji z nowej pracy i zawodowych wyzwań. Przekonaj się jak takiego znaleźć

bETXxLjH

Jak wybrać system do rekrutacji ATS

Decyzja o wdrożeniu w firmie profesjonalnego systemu rekrutacyjnego to pierwszy krok na drodze, która przeniesie Twoje procesy w zupełnie nowy wymiar efektywności. Sprawdź, co uwzględnić w czasie procesu decyzyjnego, by zdecydować się na najlepiej dopasowany do Twojej firmy system ATS

Trendy w systemach ATS

bETXxLjN

Kto raz spróbował pracy z wykorzystaniem profesjonalnego systemu do rekrutacji, ten już bez niego nie wyobraża sobie życia w HR. Ale na co zwracać obecnie uwagę przy wyborze tego narzędzia? Jakie funkcjonalności powinien teraz mieć nowoczesny system ATS? Sprawdź i bądź wymagający!

Hiring Manager i zespół a ogłoszenie o pracę

Hiring manager – czyli najprościej mówiąc przyszły szef poszukiwanego pracownika – odgrywa w procesie rekrutacji rolę absolutnie kluczową. Jak pomóc mu ją realizować i jak zoptymalizować jego udział w procesie, by usprawnić całą rekrutację?

E-book można w pełni za darmo pobrać na tej stronie: https://bit.ly/EbookATSHRlink

bETXxLjO

Przetestuj również demonstracyjną wersję systemu ATS stworzoną przez HRlink:https://bit.ly/ATSHRlinkDemo

Życzymy miłej lektury i wielu inspiracji.

bETXxLki
Artykuł sponsorowany
Źródło:
money.pl