Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Brudziński łagodny i konstruktywny

0
Podziel się:

Joachim Brudziński zapewnia, że Prawo i Sprawiedliwość nie będzie destrukcyjną opozycją.

Brudziński łagodny i konstruktywny
(PAP/Leszek Szymański)

Joachim Brudziński zapewnia, że Prawo i Sprawiedliwość nie będzie destrukcyjną opozycją. Przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS powiedział, że jego partia jest gotowa do współpracy, by osłonić Polaków przed ewentualną drugą falą kryzysu gospodarczego.

Nie będzie też - jak się wyraził w Salonie Politycznym Trójki - czerpać paliwa z niechęci czy nienawiści. - _ Nic nas nie skłoni do tego, by być opozycja ciesząca się z tego, że coś w kraju idzie nie tak jak powinno. Jedno jest pewne, że jeżeli spełni się ten najczarniejszy scenariusz, nie chcemy szkodzić, nie będziemy zacierać rą _k - mówi Brudziński.

POSŁUCHAJ JOACHIMA BRUDZIŃSKIEGO:

Joachim Brudziński podkreślił, że niekwestionowanym liderem Prawa i Sprawiedliwości jest Jarosław Kaczyński i, mimo kolejnej przegranej PiS w wyborach, nie ma mowy o zmianie przywódcy. - _ Bez Jarosława Kaczyńskiego PiS dziś nie funkcjonuje _ - podsumował Przewodniczący Komitetu Wykonawczego partii.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t160608.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/scenariusze;po;koalicja;z;psl;a;moze;sld,154,0,932762.html) Tusk: Wracaj do rządu. Schetyna: Nic z tego PO liczy się z tym, że nie wystarczy jej głosów, by rządzić tylko z PSL. Jako plan B zakłada wyciąganie pojedynczych posłów z innych klubów, przede wszystkim z SLD.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/115/t79475.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/gronkiewicz-waltz;nawet;mi;sie;to;nie;snilo,147,0,932755.html) Gronkiewicz-Waltz: Nawet mi się to nie śniło _ Prawie powtórzyliśmy wynik sprzed czterech lat. Od tamtego wyniku dzielą nas zaledwie dwa punkty procentowe. _
[ ( http://static1.money.pl/i/h/252/t20476.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/macierewicz;wyborcy;byli;zastraszani;,149,0,932757.html) Macierewicz: Wyborcy byli zastraszani... Antoni Macierewicz twierdzi, że i konia można by wypromować przy czasie antenowym poświęconym Palikotowi.
KOMENTARZE
(0)