Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Drzwi PiS-u są dla Godsona otwarte?

0
Podziel się:

Konflikt na prawicy. PiS wzywa Solidarną Polskę do niedzielenia głosów na prawicy i nie wystawiania kandydata do senatu.

Drzwi PiS-u są dla Godsona otwarte?
(PAP/Paweł Supernak)
bEDkyAoR

PiS apeluje do Solidarnej Polski o wycofanie kandydata w wyborach uzupełniających do Senatu. Bo choć sondażach to kandydat Prawa i Sprawiedliwości Zdzisław Pupa ma największe poparcie, dwóch kandydatów prawicy paradoksalnie może przyczynić się do sukcesu Platformy Obywatelskiej.

Rzecznik PiS Adam Hofman mówił, że Solidarna Polska, wystawiając Kazimierza Ziobrę, popełnia zatem grzech, _ z którego powinna się spowiadać _.

- _ Jeszcze dwa tygodnie i być może ktoś pójdzie po rozum głowy i nie będzie rozdzielał tych prawicowych głosów. Nie ma chyba poparcia za wszelką cenę. Uśmiech Tuska i tego starego układu przez to, że Ziobro wystawił drugiego kandydata, myślę, że byłby chichotem historii i bardzo źle by się w niej zapisał _- mówi Hofman.

bEDkyAoT

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ADAMA HOFMANA:

Zdaniem Adama Hofmana, Solidarna Polska to projekt, który już się skończył. Dlatego nie odejdzie tam John Godson, który wczoraj opuścił szeregi klubu PO, a dziś ma wystąpić z partii. W opinii rzecznika PiS, dla Godsona byłby to _ skok z Titanika do dziurawej tratwy _.

Adam Hofman dodał, że jeśli były poseł PO chciałby wstąpić do PiS, _ to wie, gdzie zapukać . - To jest jego prywatna decyzja, bo my ani nie potrzebujemy, ani nie szukamy tego typu transferów. Oczywiście wszyscy ludzie, którzy mają w duszy konserwatyzm są u nas mile widziani, ale to jest decyzja indywidualna każdej osoby, także posła Godsona _ - mówi Adam Hofman.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ADAMA HOFMANA:

Po odejściu Johna Godsona koalicja PO-PSL liczy 233 posłów. To niewiele ponad większość zwykłą, wynoszącą w Sejmie 231 posłów.

bEDkyAoZ
Czytaj więcej w Money.pl
Adam Hofman zdradza plany prezesa PiS Jesienna ofensywa PiS już we wrześniu. Na forum gospodarczym w Krynicy Zdroju partia i jej prezes mają przedstawić założenia programu gospodarczego.
PiS zgłosiło poprawki do projektu ustawy o CCS Rządowy projekt nowelizacji Prawa geologicznego i górniczego jest implementacją unijnej tzw. dyrektywy CCS.
PiS przeciwny, ale większość posłów zgodna Posłowie w dzisiejszym głosowaniu zdecydowali o poszerzeniu porządku obrad Sejmu o projekt nowelizacji tegorocznego budżetu. Sprzeciwiał się temu klub PiS.
bEDkyApu
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)