Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dziesięcioro dzieci trafiło do szpitala

0
Podziel się:

To uczestnicy Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca, który trwa w Koninie. Występują u nich z objawy wskazujące na nieżyt jelitowo-żołądkowy.

Dziesięcioro dzieci trafiło do szpitala
(Redos/Reporter)

To uczestnicy Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca, który trwa w Koninie. Występują u nich z objawy wskazujące na nieżyt jelitowo-żołądkowy - poinformował dzisiaj dyrektor szpitala w Koninie Grzegorz Wrona.

_ - Dzieci trafiły na nasz oddział zakaźny, są leczone objawowo. Stan ich zdrowia jest dobry i średni. Nie znamy przyczyn zachorowania musimy te dzieci obserwować _ - powiedział dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie Grzegorz Wrona.

W Koninie od czwartku trwa 34. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwalu Piosenki i Tańca, w którym udział bierze ponad dwa tysiące. dzieci. Impreza kończy się dzisiaj.

Dzieci, które trafiły do szpitala, nie pochodzą z Konina. Rodzice, którzy chcieliby się dowiedzieć o stan zdrowia swoich dzieci mogą zadzwonić do szpitala na specjalny numer telefonu +48 63 240 44 12.

Czytaj więcej w Money.pl
Masowe zatrucie na obozie letnim Około 30 dzieci z objawami zatrucia pokarmowego trafiło do szpitala w Koninie. Trwa wyjaśnianie, co mogło być przyczyną.
Krwawa awantura. Dzieci walczą o życie Dzieci trafiły do szpitala w stanie ciężkim, z wielokrotnymi ranami, zadanymi prawdopodobnie nożem.
Masowe zatrucie. Blisko 70 osób w szpitalach Do zatrucia tlenkiem węgla doszło w przetwórni owoców w Kwidzynie. Trwa akcja ratunkowa.
kraj
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)