Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dzisiaj wniosek o odwołanie Kręciny

0
Podziel się:

Część członków zarządu PZPN będzie domagać się odwołania ze stanowiska sekretarza generalnego związku Zdzisława Kręciny.

Dzisiaj wniosek o odwołanie Kręciny
(PAP/Leszek Szymański)

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zbiera się w Warszawie (godz. 12.00) na nadzwyczajnym posiedzeniu. Członkowie zarządu zajmą się sprawą ujawnionych niedawno taśm mogących świadczyć o korupcji w związku.

Są na nich nagrania rozmów prezesa Grzegorza Laty i Zdzisława Kręciny (na zdj.). Część członków zarządu PZPN będzie domagać się odwołania ze stanowiska sekretarza generalnego związku Zdzisława Kręciny. Pięć dni temu, podczas zjazdu PZPN, Lato odparł zarzuty opozycji dotyczące rzekomej korupcji przy budowie siedziby związku i otrzymał absolutorium podczas walnego zgromadzenia sprawozdawczego.

Autor nagrań Grzegorz Kulikowski, w mediach określany jako _ były biznesmen z branży budowlanej _ mówił, że nie ma dowodów na korupcję. _ Chciałem pokazać mechanizmy, które mogą prowadzić do patologii, ale nie mam dowodów na korupcję władz PZPN _ - zaznaczał.

_ _

Lato mówił natomiast odpierając zarzuty: _ mam czyste sumienie i nic sobie do zarzucenia _. Poinformował też, że na środę zwołał posiedzenie zarządu PZPN, na którym będzie mowa o opublikowanych taśmach.

Czytaj opinie o sytuacji w PZPN
[ ( http://static1.money.pl/i/h/101/t124005.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/wiem;co;sie;stanie;gdy;odejda;krecina;i;lato,66,0,977986.html) Wiem co się stanie, gdy odejdą Kręcina i Lato Głowa sekretarza PZPN nie załatwia sprawy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/132/t196740.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/wojna;z;pzpn;nie;ma;sensu;platini;nam;nie;pomoze,117,0,977525.html) Wojna z PZPN nie ma sensu. Platini nam nie pomoże Roman Kosecki, były piłkarz, dziś poseł PO mówi, co zrobić z PZPN.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/195/t196803.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/co;nam;zrobia;kiedy;uderzymy;w;pzpn,153,0,978329.html) Co nam zrobią, kiedy uderzymy w PZPN Były minister sportu Mirosław Drzewiecki mówi o walce ze związkowym betonem.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)