Notowania

euro 2012 w polsce
07.06.2012 13:30

Euro 2012. Robert Lewandowski myśli już tylko jednym

Wydaje mi się, ze mam już tylko jedno w głowie: wejście do szatni, przygotowanie się do meczu i mecz - powiedział polski zawodnik.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

[Na zdjęciu piłkarze reprezentacji Polski, od lewej: Dariusz Dudka, Kamil Grosicki, Robert Lewandowski, Ludovic Obraniak i Paweł Brożek podczas wczorajszego treningu drużyny w Warszawie]

- _ Wydaje mi się, ze mam już tylko jedno w głowie: wejście do szatni, przygotowanie się do meczu i mecz _ - powiedział zawodnik polskiej reprezentacji. Czy polscy piłkarze się stresują?

Łukasz Piszczek cieszy się z ogromnego zainteresowania kibiców, sam jednak stara nie myśleć jeszcze o przedmeczowej presji. - Fajnie, że ludzie też to przeżywają, my na razie jesteśmy spokojni, największe apogeum emocji będzie przed meczem z Grekami, ale zbyt dużej presji nie będziemy sobie w zespole wytwarzać - mówi piłkarz.

Dzień przed meczem otwarcia Euro 2012 reprezentacja Polski przeprowadzi oficjalny trening na Stadionie Narodowym (o godz. 17). Mecz otwarcia Polska - Grecja na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się 8 czerwca o godzinie 18.

Czytaj więcej w Money.pl
To przynosi szczęście piłkarzom na Euro 2012 Pomocnik reprezentacji Niemiec będzie grał w butach z nadrukowanym imieniem swojej dziewczyny Sahry. Zobacz, jak inni pomagają szczęściu.
Szkoda było pieniędzy na stadiony? Premier niepewny _ Często się zastanawiam, czy te publiczne środki nie powinny były być zainwestowanie w co innego _ - powiedział Donald Tusk w przeddzień Euro 2012.
Premier chce zwycięstwa piłkarzy. Bo kryzys Trudne zadanie czeka hiszpańską reprezentację podczas Euro 2012. Mistrzowie Europy i świata będą bronili tytułu.
Tagi: euro 2012 w polsce, euro 2012, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz