Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gronkiewicz-Waltz: Nawet mi się to nie śniło

0
Podziel się:

Prawie powtórzyliśmy wynik sprzed czterech lat. Od tamtego wyniku dzielą nas zaledwie dwa punkty procentowe.

Gronkiewicz-Waltz: Nawet mi się to nie śniło
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy, była prezes NBP: _ Prawie powtórzyliśmy wynik sprzed czterech lat. Od tamtego wyniku dzielą nas zaledwie dwa punkty procentowe. Taki wynik nawet mi się nie śnił. _

Jakie będą ewentualne koalicje w nowym Sejmie? Prezydent Warszawy twierdzi, że najbardziej prawdopodobne będzie powtórzenie dotychczasowej koalicji. - _ Oczywiście trzeba poczekać na ostateczne wyniki, a mogą one się zmienić - _dodała.

Hanna Gronkiewicz-Waltz jest przekonana, że Palikot odebrał trochę głosów Platformie. Jej zdaniem, fenomen tego polityka polega na tym, że ma on dobrą opinię wśród socjologów i politologów.

- _ Jego ruch postrzegam jako bardzo radykalny i trzeba spróbować odpowiedzieć na pytanie, co skłoniło Polaków na głosowanie właśnie na taką partię. Platforma jest partią centrową i bardzo dużo różni nas od Palikota, trudno sobie wyobrazić współpracę z nim - _mówi prezydent Warszawy.

Powyborcze komentarze w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/22/t160790.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/financial;times;mobilizuje;tuska,145,0,932753.html) Agencje ratingowe już ostrzą pazury na Tuska Po wyborczym zwycięstwie rząd Donalda Tuska będzie pod większą presją ze strony zagranicznych inwestorów i agencji ratingowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/34/t160802.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/rozmowyogospodarce/artykul/romaszewski;nie;widze;powodu;do;zmiany;szefa,134,0,932742.html) Romaszewski: Nie widzę powodu do zmiany szefa Senator PiS Zbigniew Romaszewski czuje, że w Polsce dojrzewa poważny bunt. O czym mówi?
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)