Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Hofman: To przykry obrazu naszego transportu drogowego

0
Podziel się:

- Rząd nie wywiązał się z budowy autostrad, o czym świadczy chociażby przykład A2, która miała być przejezdna do Euro 2012 - twierdzi Adam Hofman.

Hofman: To przykry obrazu naszego transportu drogowego
(PAP/Radek Pietruszka)
bEDkscOJ

Adam Hofman z Prawa i Sprawiedliwości negatywnie ocenił przygotowania infrastruktury drogowej na Euro 2012. Według niego rząd nie zapewni także należytej ochrony dla Polaków i gości w trakcie mistrzostw.

Adam Hofman uważa, że rząd nie wywiązał się z budowy autostrad, o czym świadczy chociażby przykład A2, która miała być przejezdna do Euro 2012. Poseł podkreślił, że oprócz autostrad miały powstać również drogi ekspresowe łączące największe miasta, co dopełnia przykrego obrazu naszego transportu drogowego. Obecnie wszystkie planowane drogi są niedokończone - krytykuje polityk.
Poseł przypomina, że na wczorajszej konferencji prasowej MSW był obecny szef BOR-u generał Marian Janicki odpowiedzialny za ochronę wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2010 roku.

Adam Hofman uważa, że nieporadność rządu w kwestiach bezpieczeństwa może stanowić istotne zagrożenie, szczególnie że do Polski przyjedzie liczna rzesza kibiców których część może próbować łamać prawo.

bEDkscOL
Czytaj więcej na ten temat w Money.pl
"Nie dajmy Donaldowi Tuskowi zepsuć Euro" Jarosław Kaczyński: _ Miały być autostrady, linie kolejowe, a nie ma niczego _. Tymczasem rząd chwali się dokonaniami.
PiS bojkotuje Euro. Też jest za Tymoszenko Rzecznik PiS Adam Hofman odpierał zarzuty, że bojkot mistrzostw zamknie Ukrainie drogę do Europy.
Otworzą niedokończone drogi na Euro 2012? Zdecyduje prezydent Rozstrzygają się losy nowelizacji ustawy, która umożliwi jazdę budowaną drogą.
bEDkscPm
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)