Notowania

olimijczycy
28.07.2012 18:23

Igrzyska Olimpijskie. Sukces polskiej tenisistki

Urszula Radwańska zwyciężyła w swoim pierwszym meczu z Niemką Moną Barthel, 6:4, 6:3, tym samym awansowała do II rundy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA/ANDY RAIN)

Polska tenisistka Urszula Radwańska zwyciężyła w swoim pierwszym meczu podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie z Niemką Moną Barthel, 6:4, 6:3, tym samym młodsza z sióstr Radwańskich awansowała do II rundy.

Po udanej inauguracji turnieju odbywającego się na trawiastych kortach Wimbledonu, Urszula Radwańska podkreślała, że rywalka była bardzo wymagająca, tym bardziej wygrana cieszy.

- _ To nie był łatwy mecz, bo wiadomo, że Niemka gra bardzo dobrze, więc bałam się tego meczu, ale wiedziałam też, że jestem w dobrej formie, więc dałam z siebie wszystko i wygrałam _- mówiła tuż po zakończonym meczu.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI URSZULI RADWAŃSKIEJ:

Polska tenisistka ma za sobą udany początek sezonu, zauważa, że dobra forma może się przełożyć na kolejne zwycięstwa.

- _ Dokładnie tak, objęłam w tej chwili najlepszy ranking, Agnieszka też ma najwyższe miejsce i ja weszłam do 50, tak więc to na pewno jest nasz najlepszy sezon _- mówiła Radwańska.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI URSZULI RADWAŃSKIEJ:Rywalką Urszuli Radwańskiej w meczu II rundy olimpijskiego turnieju będzie zwyciężczyni turnieju Wimbledońskiego sprzed niespełna miesiąca, Serena Williams. Amerykanka wygrała wtedy w finale z Agnieszką Radwańską.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/221/m241117.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/igrzyska;olimpijskie;oto;pierwsze;medale,206,0,1133262.html) Igrzyska Olimpijskie. Oto pierwsze medale Wspaniały rekord świata w wioślarstwie, srebro dla Polaków i fenomenalny wyczyn niedowidzącego łucznika - to bilans początków letnich Igrzysk.
[ ( http://static1.platine.pl/i/art/191/241087_mhp.jpg ) ] (http://galerie.platine.pl/oni-tez-lubia-sie-dzielic-najhojniejsi-olimpijczycy-g466777.html) Tak zaskakują Olimpijczycy Sami zdobywają olimpijskie szczyty, ale nie zapominają o innych – o młodych sportowcach, chorych dzieciach, o niepełnosprawnych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/224/m241120.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/olimpiada;w;londynie;polskie;florecistki;odpadly,162,0,1133218.html) Polki odpadły z turnieju florecistek Sylwia Gruchała, Martyna Synoradzka i Małgorzata Wojtkowiak odpadły w 1/16 finału indywidualnego turnieju olimpijskiego florecistek.
Tagi: olimijczycy, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz