Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Igrzyska olimpijskie w Soczi. W konkursie skoków czterech Polaków

0
Podziel się:

Niedzielny konkurs na średniej skoczni rozpocznie się o godzinie 18.30.

Igrzyska olimpijskie w Soczi. W konkursie skoków czterech Polaków
(Wikimedia/CC/Tadeusz Mieczyński)

Austriak Michael Hayboeck wygrał kwalifikacje do olimpijskiego konkursu skoków narciarskich na średniej skoczni w Soczi. W jutrzejszych zawodach wystartuje czterech Polaków.

Hayboeck poleciał na odległość 101 metrów. Dalej lądował Niemiec Andreas Wank (102,5 m), jednak dokonał tego w korzystniejszych warunkach. Dalsze lokaty zajęli Japończyk Reruhi Shimizu (101,5 m), Norweg Anders Fannemel (100 m) i najlepszy z _ Biało-czerwonych _ Maciej Kot (98,5 m).

Pomyślnie przez kwalifikacje przebrnęli również pozostali dwaj reprezentanci Polski - Dawid Kubacki (95,5 m - 13.) i Jan Ziobro (95 m). Kamil Stoch, który był w gronie zawodników z pewną kwalifikacją, wylądował na 100. metrze.

Niedzielny konkurs na średniej skoczni rozpocznie się o godzinie 18.30.

Czytaj więcej w Menstream.pl
Kamil Stoch wygrywa w Willingen! To świetny prognostyk przed igrzyskami w Soczi. Reprezentant Polski oddał skoki na odległość 139 oraz 145,5 metra.
Nagranie ze Stochem hitem internetu W serwisie YouTube można obejrzeć film, na którym kilkuletni skoczek mówi o swoim pierwszym występie na wielkiej Krokwi.
Oto ulubiony kolor polskich skoczków Niemal wszyscy zawodnicy deklarują, że w takim stroju wystąpią na igrzyskach w Soczi.
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)