Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Jako kapitan, zejdę z pokładu ostatnia"

0
Podziel się:

Joanna Kluzik-Rostkowska zapewnia, że Polska Jest Najważniejsza nie prowadzi żadnych rozmów z Platformą, ani z innymi partiami.

"Jako kapitan, zejdę z pokładu ostatnia"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEUfVZnV

Joanna Kluzik-Rostkowska oświadczyła, że ugrupowanie Polska Jest Najważniejsza nie prowadzi żadnych rozmów z Platformą Obywatelską ani z innymi partiami.

Szefowa klubu PJN-u powiedziała, że nie wyobraża sobie, aby z częścią członków klubu swego ugrupowania przeszła na inne listy wyborcze.

Joanna Kluzik-Rostkowska powiedziała, że jeśli PJN-owi nie uda się wejść do nowego parlamentu, to przez 4 kolejne lata sytuacja polityczna w Polsce się nie zmieni.

bEUfVZnX

POSŁUCHAJ JOANNĘ KLUZIK-ROSTKOWSKĄ:

Dodała, że jej ugrupowanie ma pół roku na przekonanie wyborców do swego programu. Posłanka podkreśliła, że nadszedł czas na rozmowę o konkretnych problemach, takich jak emigracja młodych ludzi.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/35/t75043.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/platforma;wraca;na;szczyt;potwierdza;to;kolejny;sondaz,164,0,828580.html) Platforma wraca na szczyt. Potwierdza to kolejny sondaż TNS OBOP: Gdyby wybory odbywały się w maju, na PO zagłosowałoby aż 44 procent badanych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/6/t101894.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/mocne;nazwiska;na;liscie;po;w;stolicy,110,0,828526.html) Mocne nazwiska na liście PO w stolicy Donald Tusk z _ jedynką _, Małgorzata Kidawa-Błońska z _ dwójką _, a Jacek Rostowski z _ trójką _ otworzą warszawską listę.
bEUfVZoy
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)