Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kaczyński sam na sam z Małyszem?

0
Podziel się:

Prezes Prawa i Sprawiedliwości chciałby porozmawiać ze skoczkiem o sposobie obchodzenia rocznicy śmierci swojego brata.

Kaczyński sam na sam z Małyszem?
(PAP/Jacek Turczyk)

Jarosław Kaczyński zaproponował Adamowi Małyszowi spotkanie. Informację potwierdził rzecznik klubu PiS Adam Hofman. Prezes Prawa i Sprawiedliwości napisał na swoim blogu, że chciałby porozmawiać ze skoczkiem o sposobie obchodzenie przez polityka rocznicy śmierci swojego brata.

Adam Hofman powiedział, że wypowiedź polskiego mistrza została przez gazetę zmieniona, ale Adam Małysz już sprawę wytłumaczył. Mimo to Jarosław Kaczyński zaproponował spotkanie.

POSŁUCHAJ ADAMA HOFMANA:

W wywiadzie udzielonym _ Przeglądowi Sportowemu _ Adam Małysz zastanawiał się nad sensem pochowania pary prezydenckiej na Wawelu. _ Dlaczego prezes Jarosław Kaczyński nie składa kwiatów w Krakowie, a w Warszawie pod bramą pałacu? Dla mnie to śmiesznie, bo przecież jego brat i bratowa leżą na Wawelu _ - powiedział Małysz.

Przytaczał przykład swojej żony, która codziennie odwiedza grób swojego ojca, podczas gdy córka prezydenta jest w takiej sytuacji, że nie może w ciszy oddać hołdu zmarłym rodzicom.

We wtorek prezes PiS skrytykował skoczka, mówiąc, że jest autorytetem, ale w sprawach skoków na nartach, a nie w kwestiach politycznych.

Zobacz także: ZOBACZ CO JAROSŁAW KACZYŃSKI POWIEDZIAŁ O MAŁYSZU:
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/22/t134422.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/case_study/artykul/malysz;nie;bedzie;kosztowal;juz;nawet;200;tysiecy,239,0,788719.html) Małysz nie będzie kosztował już nawet 200 tysięcy? Mistrz skoków narciarskich denerwował się, gdy dziennikarze pytali o pieniądze. Teraz musi znaleźć sposób na regularne dochody.
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/50/134450_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-kariera/saleta-malysz-kubica-raczej-nie-zostanie,0,788752.html) Saleta: Małysz Kubicą raczej nie zostanie Jednak o pieniądze martwić się nie musi. Dostanie emeryturę olimpijską - mówi były bokser Przemysław Saleta. Nie wątpię jednak, że Adam Małysz po zakończeniu kariery będzie odczuwał głód startów. To pewne, gdyż każdy to ma - dodaje.
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)