Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Karambol na A-4. Znów przez mgłę

0
Podziel się:

Trzy osoby ucierpiały i trafiły do szpitala, ale ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Karambol na A-4. Znów przez mgłę
(jepoirrier/CC/Flickr)
bESOfYVx

Karambol na autostradzie A-4 w kierunku Wrocławia w okolicach Gliwic. Nikt nie zginął, są utrudnienia w ruchu.

_ - Po raz kolejny do wypadku w tym miejscu doszło we mgle _ - powiedział Marek Słomski, rzecznik komendy miejskiej policji w Gliwicach.

Przed 7.00 na trzechsetnym kilometrze autostrady zderzyło się sześć pojazdów, kilkadziesiąt metrów dalej zderzyły się autokar i samochód osobowy. Trzy osoby ucierpiały i trafiły do szpitala, ale ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

bESOfYVz

Początkowo droga była całkowicie zablokowana, później policjanci umożliwili ruch prawym pasem. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Utrudnienia na A-4 w kierunku Wrocławia mogą potrwać dwie godziny. Policjanci apelują o szczególną ostrożność w trudnych warunkach.

Czytaj więcej w Money.pl
Gigantyczny korek na A4 i kilka kolizji Autostrada A4 w okolicy Wrocławia jest nieprzejezdna na odcinku w sumie 10 km.
Autostrada A4 zablokowana po karambolu Zalecany objazd dla pojazdów nadjeżdżających od strony Opola w kierunku na Legnicę to zjazd na rozwidleniu w Krajkowie i ominięcie węzła Bielany Wrocławskie droga krajową nr 94.
Zmarnowaliśmy 1,5 miliarda złotych i wydamy kolejne setki milionów na walkę z korkami na autostradach Rząd nie zdecyduje się jednak na winiety. Money.pl ujawnia, co czeka polskich kierowców i ile za to zapłacą.
Autostrada - czekasz i płacisz... Chcemy łatwo i szybko dotrzeć do celu, wybieramy autostradę i decydujemy się płacić. Ostatnio jazda autostradą oznacza jedynie opłaty, bo ani szybko, ani łatwo nie jest. Minister Bieńkowska skomentowała sytuację, a teraz precyzuje. "Sorry, taki mamy klimat" to cytat wypowiedzi wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej, który odbił się szerokim echem i zdaje się, że ma już konkurenta. ...
bESOfYWa
kraj
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)