Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kibice byli u Tuska. Jeszcze tam wrócą

0
Podziel się:

Bez przełomu zakończyło się spotkanie premiera z przedstawicielami stowarzyszeń kibiców.

Kibice byli u Tuska. Jeszcze tam wrócą
(kprm.gov.pl)
bESgYJIR

Bez przełomu zakończyło się spotkanie premiera z przedstawicielami stowarzyszeń kibiców. Obie strony zadeklarowały, że spotkanie było zapoznawcze, ale pozostały na swoich stanowiskach.

Donald Tusk zadeklarował jasno, że w sprawie wyeliminowania bandytów ze stadionów, nie ustąpi. - _ Dla chuliganki i bandyterki nie będzie tolerancji ze strony władzy _- powiedział premier.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI DONALDA TUSKA:

Jarosław Pucek ze stowarzyszenia Wiara Lecha powiedział, że kibice także zaprezentowali swoje stanowisko, a spotkanie było bardzo szczere. - _ Powiedzmy, że był to sparing. Dogrywka będzie po wyborach _ - stwierdził.

bESgYJIT

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI PRZEDSTAWICIELA KIBICÓW:

Prezes Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców Mariusz _ Megafon _ Jędrzejewski mówi, że środowiska kibicowskie nie będą pomagać policji wyłapywać bandytów, ale na pewno nie będą przeszkadzać. - _ Dalej konsekwentnie będziemy prowadzili swoja działalność wychowawczą _ - zadeklarował.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI PREZESA KIBICÓW:

Obie strony uzgodniły, że spotkają się na kolejne rozmowy po wyborach. Ustalili, że wówczas atmosfera będzie bardziej sprzyjała dialogowi.

bESgYJIZ

Czytaj więcej o sporze kibiców z premierem
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t38718.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kibice;maja;pretensje;przed;spotkaniem;z;premierem,185,0,920505.html) Mają pretensje do premiera. Są szykanowani? Fani piłki nożnej czują się szykanowani przez policję.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/42/t157226.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;na;wsi;o;ostrym;dialogu;i;pyskowkach,234,0,919786.html) Tusk w trasie o zadymach i pyskówkach Premier gościł u producentów serów. Przed spotkaniem z serowarami rozmawiał z kibicami.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/191/t99007.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kibice;zaklocili;wizyte;tuska,36,0,916772.html) Transparenty i okrzyki zakłóciły wizytę Tuska Manifestanci wywiesili transparenty: _ Przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy Tuska _ i _ Rządu niespełnione obietnice - temat zastępczy kibice _.
bESgYJJu
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)