Notowania

legia warszawa
02.08.2012 19:44

Kibice Legii Warszawa zatrzymani przed meczem w Austrii

Szesnastu kibiców Legii Warszawa zostało zatrzymanych przed meczem Ligii Europejskiej w Ried w Austrii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(daniel-weber/CC/Flickr)

Szesnastu kibiców Legii Warszawa zostało zatrzymanych w czwartek przed meczem Ligii Europejskiej w Ried w Austrii - poinformowała Komenda Główna Policji.

_ - Informację o zatrzymaniu kibiców przekazali nam austriaccy koledzy _ - powiedział rzecznik Komendanta Głównego Policji Mariusz Sokołowski.

Jak podała KGP, 11 kibiców Legii zatrzymano w związku z malowaniem graffiti na ścianach sklepu, czterech za malowanie na moście na autostradzie, a jednego za posiadanie pałki teleskopowej. Przy zatrzymanych znaleziono także materiały pirotechniczne i kominiarki.

Sokołowski dodał, że polska policja na bieżąco wymienia się informacjami w tej sprawie z austriackimi kolegami. _ - Jesteśmy w stałym kontakcie _ - powiedział.

W czwartek wieczorem Legia Warszawa zmierzy się z austriackim SV Ried w ramach rozgrywek Ligii Europejskiej.

Czytaj więcej w Money.pl
Zarabiają krocie na kopaniu. Zobacz ile W zeszłym roku najwięcej zarobiła Legia Warszawa, która w rubryce przychody mogła wpisać sobie ponad 64 miliony złotych.
Znamy kadrę na mecz z Estonią _ W sztabie są zarówno ludzie z poprzedniej ekipy, jak i nowi _ - powiedział selekcjoner reprezentacji na konferencji prasowej.
Tagi: legia warszawa, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz