Notowania

katastrofa w smoleńsku
06.04.2011 16:23

Klich oskarża szefa MON o naciski

Edmund Klich zarzuca szefowi MON próbę wywierania na niego wpływu w pierwszych dniach po smoleńskiej katastrofie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Edmund Klich zarzuca szefowi MON próbę wywierania na niego wpływu w pierwszych dniach po smoleńskiej katastrofie. Twierdzi, że Bogdan Klich, chciał by koncentrować się tylko na sprawie zamknięcia lotniska w Smoleńsku.

- _ Minister Obrony Narodowej próbował na mnie wpływać. Chciał, by koncentrować się tylko na tym, dlaczego Rosjanie nie zamknęli smoleńskiego lotniska _ - zdradził w rozmowie z _ Faktami _ TVN polski przedstawiciel przy MAK Edmund Klich.

- _ Za wszelką cenę nie chciałem dopuścić do tego, żeby Rosjanie odnieśli wrażenie, że my przyjechaliśmy tam po to, żeby wsadzić ten wypadek na ich ramiona. Żeby przyczyn szukać tylko u nich, a takie tendencje były _ - mówi polski akredytowany.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t132144.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/miller;o;raporcie;rejestr;bledow;i;to;bardzo;powaznych,216,0,773848.html) Miller o raporcie: Rejestr błędów i to bardzo poważnych Szef MSWiA zapowiada, że polski raport na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej będzie bolesny dla naszej dumy narodowej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/166/t46502.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/szef;mon;o;konferencji;ruch;uprzedzajacy,108,0,773740.html) Szef MON o konferencji: ruch uprzedzający Bogdan Klich uważa, że rosyjska konferencja to klasyczny zabieg propagandowy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/240/t111856.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klich;podwaza;rzetelnosc;raportu;mak,159,0,752031.html) Klich podważa rzetelność raportu MAK Polski akredytowany twierdzi, że na kontrolerów naciskano by TU-154M lądował.
Tagi: katastrofa w smoleńsku, klich, naciski, smoleńsk, katastrofa, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz