Notowania

marsz niepodległości
12.12.2011 12:28

Komisje przesunięte. PiS na marszu

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości, którzy chcą jutro uczestniczyć w Marszu Niepodległości i Solidarności.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości, którzy chcą jutro uczestniczyć w Marszu Niepodległości i Solidarności, wezmą jutro udział w posiedzeniu sejmowych komisji. Chodzi o komisje finansów publicznych i spraw zagranicznych, których obrady pierwotnie kolidowały z godzinami marszu.

Godzina posiedzeń komisji została przesunięta i tym samym zażegnano konflikt - powiedział na konferencji prasowej szef klubu PiS Mariusz Błaszczak:

- _ Okazało się, że nasza interwencja była skuteczna przewodniczący komisji spraw zagranicznych i finansów publicznych przesunęli godziny komisji i będziemy mogli uczestniczyć w marszu _ - mówi poseł.

POSŁUCHAJ MARIUSZA BŁASZCZAKA:

Mariusz Błaszczak podkreślił zarazem, że zmiana godziny nie była zasługą marszałek Sejmu Ewy Kopacz. Jak podkreślił, marszałek nie zamierzała interweniować w tej sprawie. Jego zdaniem, w takim przypadku powinna interweniować, by - zgodnie z regulaminem - dbać o organizację prac izby.

Czytaj więcej wypowiedzi Mariusza Błaszczaka
[ ( http://static1.money.pl/i/h/98/t130658.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;chce;przesunac;terminy;komisji,41,0,985385.html) PiS chce na marsz. Trzeba przełożyć komisje Mariusz Błaszczak zwrócił się w liście do marszałek Sejmu o zmianę terminów posiedzeń komisji sejmowych 13 grudnia tego roku.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t130656.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/blaszczak;odrzuca;zaproszenie;do;debaty,189,0,894909.html) PiS ostrzega przed show Tuska w TV Mariusz Błaszczak uważa, że zaproszenie do debat politycznych złożone Prawu i Sprawiedliwości przez premiera to chęć zrobienia telewizyjnego show.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/101/t130661.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;ojciec;rydzyk;jest;dyskryminowany,225,0,859361.html) PiS: Ojciec Rydzyk jest dyskryminowany Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak ocenił, że ojciec Tadeusz Rydzyk i jego rozgłośnia Radio Maryja doświadczają w Polsce dyskryminacji za krytykę rządu. W ten sposób odniósł się do wypowiedzi Rydzyka w Brukseli, że w Polsce panuje totalitaryzm.
Tagi: marsz niepodległości, błaszczak, marsz, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz