Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koncert Madonny już w środę. Będą utrudnienia na drogach

0
Podziel się:

Przejazd przez most Poniatowskiego może być niemożliwy od ok. godz. 23, jeśli znaczna część publiczności będzie wracać z koncertu piechotą.

Koncert Madonny już w środę. Będą utrudnienia na drogach
(Adam Sammler/CC/Wikimedia)

Ruch samochodów na Saskiej Kępie od godz. 16 w środę będzie utrudniony w związku z koncertem Madonny na Stadionie Narodowym. Przejazd przez most Poniatowskiego może być niemożliwy od ok. godz. 23, jeśli znaczna część publiczności będzie wracać z koncertu piechotą.

Od godz. 16 wyłączony z ruchu indywidualnego będzie obszar Saskiej Kępy w rejonie ulic: al. Księcia Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowej, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wału Miedzeszyńskiego. Zakaz nie dotyczy pojazdów osób posiadających identyfikatory uprawniające do wjazdu, samochodów ZTM, taksówek i jednośladów. Wjazd dla tych aut będzie możliwy od strony al. Stanów Zjednoczonych i ul. Wał Miedzeszyński - poinformowało w komunikacie biuro prasowe stołecznego ratusza.

Dojazd do Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej 4/24 od strony al. Stanów Zjednoczonych zalecany jest ulicami: Międzynarodową, Zwycięzców i Niekłańską lub ul. Saską (od strony południowej) do ul. Zwycięzców i dalej ul. Niekłańską.

Przez al. Poniatowskiego, przed rondem Waszyngtona, zostanie wyznaczone tymczasowe przejście dla pieszych. Ok. godz. 23 ruch na moście Poniatowskiego (odcinek: rondo Waszyngtona - rondo de Gaulle'a) może zostać wyłączony; stanie się tak, gdy znaczna część publiczności będzie pieszo wracać do centrum miasta.

Stała organizacja ruchu powinna wrócić ok. godz. 1 w nocy.

Samochody będzie można zostawić na parkingach Park&Ride (lista na stronie www.ztm.waw.pl) oraz na parkingu przy Stadionie Narodowym.

Czytaj więcej w Money.pl
Madonna wygwizdana. Bo koncert był krótki i drogi Po gigantycznym show na Stade de France, 14 lipca gwiazda wystąpiła wczoraj w Paryżu przed 2,7 tys. fanów, którzy po koncercie nie kryli rozczarowania.
Chcą pozwać skandalistkę. Za propagowanie pornografii W Warszawie młodzi katolicy protestują przeciwko - jak twierdzą - obrażaniu przez Madonnę ich religii, Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej.
Madonna sparaliżowała miasto. Zamknęli ulice Dwugodzinna prywatna wizyta królowej pop w jednej z najsłynniejszych galerii świata sparaliżowała wręcz na kilka godzin życie w tej części Florencji.
kraj
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)