Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koncert Madonny w Warszawie. Tędy nie pojedziesz

0
Podziel się:

Jeśli znaczna część publiczności będzie wracać z koncertu piechotą, przejazd przez most Poniatowskiego może być niemożliwy od ok. godz. 23.

Koncert Madonny w Warszawie. Tędy nie pojedziesz
(Frank Micelotta/PictureGroup/EAST NEWS)

Ruch samochodów na Saskiej Kępie od godz. 16 będzie utrudniony w związku z koncertem Madonny na Stadionie Narodowym. Jeśli znaczna część publiczności będzie wracać z koncertu piechotą, przejazd przez most Poniatowskiego może być niemożliwy od około godz. 23.

Od godz. 16 wyłączony z ruchu indywidualnego będzie obszar Saskiej Kępy w rejonie ulic: al. Księcia Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowej, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wału Miedzeszyńskiego. Zakaz nie dotyczy pojazdów osób posiadających identyfikatory uprawniające do wjazdu, samochodów ZTM, taksówek i jednośladów. Wjazd dla tych aut będzie możliwy od strony al. Stanów Zjednoczonych i ul. Wał Miedzeszyński - poinformowało w komunikacie biuro prasowe stołecznego ratusza.

Dojazd do Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej 4/24 od strony al. Stanów Zjednoczonych zalecany jest ulicami: Międzynarodową, Zwycięzców i Niekłańską lub ul. Saską (od strony południowej) do ul. Zwycięzców i dalej ul. Niekłańską.

Przez al. Poniatowskiego, przed rondem Waszyngtona, zostanie wyznaczone tymczasowe przejście dla pieszych. Około godz. 23 ruch na moście Poniatowskiego (odcinek: rondo Waszyngtona - rondo de Gaulle'a) może zostać wyłączony; stanie się tak, gdy znaczna część publiczności będzie pieszo wracać do centrum miasta.

Stała organizacja ruchu powinna wrócić około godz. 1 w nocy. Samochody będzie można zostawić na parkingach Park&Ride oraz na parkingu przy Stadionie Narodowym.

Czytaj więcej w Money.pl
Zablokują drogi przez koncert Madonny Przejazd przez most Poniatowskiego może być niemożliwy od ok. godz. 23, jeśli znaczna część publiczności będzie wracać z koncertu piechotą.
Narodowcy pozwą Madonnę. Za swatykę Skrajnie prawicowy francuski Front Narodowy (FN) planuje złożyć w najbliższym tygodniu pozew przeciwko gwieździe pop.
Madonna znowu w Polsce. Wkrótce bilety Najtańsze bilety będzie można kupić za 149 zł.
kraj
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)