Notowania

Leszek Miller
11.04.2013 14:14

Kongres Lewicy Polskiej. Kto weźmie w nim udział?

Leszek Miller zapewnia, że Aleksander Kwaśniewski nie uzależniał udziału w Kongresie Lewicy od obecności na nim Janusza Palikota.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Leszek Miller zapewnia, że Aleksander Kwaśniewski nie uzależniał udziału w Kongresie Lewicy od obecności na nim Janusza Palikota.

Lider SLD odniósł się do słów Kwaśniewskiego, który mówił dziś dziennikarzom, że chce jak najszerszej reprezentacji lewicy na kongresie, a to oznacza także obecność Janusza Palikota i jego ugrupowania.

Z kolei Andrzej Rozenek z Ruchu Palikota mówił wprost, że warunkiem obecności Aleksandra Kwaśniewskiego na Kongresie Lewicy było zaproszenie Ruchu Palikota.

-_ Żaden z trzech prezydentów Rzeczpospolitej, z którymi miałem zaszczyt rozmawiać nie warunkował swojego uczestnictwa w kongresie polskiej lewicy od obecności Janusza Palikota - _ mówi Leszek Miller.

Leszek Miller zaprosił na czerwcowy kongres lewicy byłych prezydentów RP: Wojciecha Jaruzelskiego, Lecha Wałęsę i właśnie Aleksandra Kwaśniewskiego.

Czytaj więcej w Money.pl
Oni wezmą udział w kongresie lewicy Były prezydent Aleksander Kwaśniewski i gen. Wojciech Jaruzelski przyjęli zaproszenie na Kongres Programowy Lewicy - poinformował szef SLD Leszek Miller.
Lista lewicy to tylko "stroszenie piórek" _ Polska minus _ - tak inicjatywę byłego prezydenta RP oceniają jego polityczni przeciwnicy.
Oleksy o sytuacji na lewicy. To nie koniec zmian Józef Oleksy nie wyklucza, że Marek Siwiec nie jest jedynym, który odejdzie z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Tagi: Leszek Miller, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz