Notowania

raport millera
28.07.2011 07:58

Kowal: To najgorszy moment na publikację Raportu Millera

Zdaniem prezesa partii Polska Jest Najważniejsza Pawła Kowala , który był gościem Sygnałów Dnia, prace komisji mające określić przyczyny tragedii z 10 kwietnia 2010 roku powinny być znane opinii publicznej wcześniej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

- _ Tylko w ten sposób można było merytorycznie przedyskutować ustalenia ekspertó _w - powiedział Paweł Kowal.

Według eurodeputowanego teraz jest najgorszy moment na publikację raportu, ponieważ może być on elementem gry wyborczej.

POSŁUCHAJ OPINII PAWŁA KOWALA:

Prezes PJN dodał, że niestety raport Millera stanie się teraz elementem walki politycznej i rozgrywek przedwyborczych. A powinno się spokojnie powiedzieć, jakie wnioski wyciągnięto z tej katastrofy.

POSŁUCHAJ PREZESA PJN:

Upublicznienie wniosków komisji Millera ma nastąpić w piątek o 10:00 w kancelarii premiera. Na konferencję zostały zaproszone rodziny ofiar katastrofy. Będą one mogły brać czynny udział w prezentacji raportu i po jego omówieniu przez członków komisji, zadawać pytania. 15 minut przed rozpoczęciem konferencji rodziny zostały zaproszone na specjalne spotkanie z minister Millerem i ekspertami z komisji.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t79463.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pjn;chce;by;komisja;zbadala;katastrofe,27,0,732955.html) PJN chce, by komisja zbadała katastrofę Po weekendzie będzie projekt uchwały dotyczącej powołania komisji
[ ( http://static1.money.pl/i/h/49/t132145.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miller;musi;wskazac;winnych;wszyscy;czekaja;na;raport,155,0,881819.html) "Miller musi wskazać winnych". Wszyscy czekają na raport Zdaniem PiS raport jest publikowany zbyt późno. Według PO _ czas jest rzeczą wtórną _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t132144.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/miller;uderzy;w;rzad;tuska;nie;bedzie,112,0,881520.html) Miller uderzy w rząd? Tuska nie będzie Szef MSWiA: _ Na prezentację zaprosiłem dziennikarzy, a premier nim nie jest _. Zobacz jak to zrobi.
Tagi: raport millera, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz