Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kradzież dokumentów
09.07.2012 10:30

Kradzieże w szpitalu. Kobieta okradała pacjentów

Pacjenci stracili portfele z gotówką, dokumenty, telefon komórkowy, a w jednym przypadku nawet ręcznik i piżamę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Policjanci z Chrzanowa zatrzymali 41-letnia kobietę, która okradała pacjentów w szpitalu. Zarzucono jej trzy kradzieże, ale w jej domu znaleziono kilka portfeli, przedmioty i dokumenty należące do innych osób.

_ - Policjanci docierają do właścicieli dokumentów. Niektóre kradzieże nie zostały zgłoszone. Sprawa jest rozwojowa i już wiadomo, że podejrzana usłyszy kolejne zarzuty _ - powiedział dziś rzecznik małopolskiej policji nadkom. Mariusz Ciarka.

Do kradzieży w szpitalu powiatowym w Chrzanowie dochodziło od początku roku. Policjanci przesłuchiwali świadków i typowali osoby, które mogły być sprawcami. Przełomem okazały się trzy kradzieże w czerwcu, kiedy jednego dnia złodziej okradł dwójkę pacjentów, a cztery dni później - kolejnego.

Pacjenci stracili portfele z gotówką, dokumenty, telefon komórkowy, a w jednym przypadku nawet ręcznik i piżamę.

Ustalenia policjantów doprowadziły ich do 41-letniej mieszkanki Chrzanowa. Kobiecie grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej w Money.pl
Wysadzali bankomaty. Są zatrzymania Zachodniopomorscy policjanci zatrzymali już trzech mężczyzn, którzy są o to podejrzani - poinformował rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie Przemysław Kimon.
Zdradziło ich kumkanie. Złapał czujny myśliwy Głośne kumkanie zdradziło Włocha, który ukradł w Austrii 60 żab.
Ewakuacja szpitala. Są pierwsze ustalenia W nocy ewakuowano ponad 300 pacjentów. Policja poszukuje sprawcy fałszywego alarmu.
Tagi: kradzież dokumentów, kradzież, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz