Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
palikot
19.01.2011 10:53

Kto obejmie mandat po Palikocie?

Stowarzyszenie PJN chętnie widziałoby w swoich szeregach Zbigniewa Wojciechowskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Andrzej Grygiel)

*Kandydat na prezydenta Lublina Zbigniew Wojciechowski ma do końca tygodnia czas na decyzję w sprawie ewentualnego objęcia mandatu po Januszu Palikocie. *

Według nieoficjalnych informacji, stowarzyszenie PJN chętnie widziałoby go w swoich szeregach. - _ Na razie rozmowy trwają _ - odpowiadają nieoficjalnie posłowie z klubu Joanny Kluzik-Rostkowskiej.

Dużo zależy od tego, czy Wojciechowski zdecyduje się przejąć mandat po Palikocie. Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna zaznaczył, że odpowiednie kroki zostały już podjęte. Poinformował trzech ewentualnych kandydatów o możliwości zasiadania w Parlamencie na miejscu Palikota.

POSŁUCHAJ MARSZAŁKA SEJMU GRZEGORZA SCHETYNY:

(Źródło: IAR)

-_ Zawsze zwracam się do trzech osób, trzech kandydatów, którzy uzyskali największą liczbę głosów w danym okręgu wyborczym. Tak też uczyniłem teraz _ - tłumaczy Schetyna. - _ Na 99,5 procent na następnym posiedzeniu, czyli pierwszym lutowym, ta sprawa zostanie zamknięta. Jeżeli pierwsza osoba nie obejmuje mandatu, trzeba zapytać dwie następne _- powiedział marszałek.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/159/t128671.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;oddal;legitymacje;to;przestepstwo,70,0,751686.html) Palikot oddał legitymację. To przestępstwo? Polityk został oskarżony o zbycie dokumentu potwierdzającego tożsamość.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/23/t83735.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;juz;nie;jest;poslem;zrezygnowal,16,0,750864.html) Palikot już nie jest posłem. Zrezygnował Do Sejmu wpłynęła pisemna rezygnacja Janusza Palikota z mandatu poselskiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/24/t83736.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/legitymacja;palikota;na;aukcji;wosp,75,0,750411.html) Legitymacja Palikota na aukcji WOŚP Polityk, tak jak obiecał, zrzekł się mandatu poselskiego. Legitymacje przekazał Owsiakowi.
Tagi: palikot, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz