Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Lato po rozmowie z Platinim. O korupcji

0
Podziel się:

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato spotkał się w Kijowie z szefem UEFA Michelem Platinim.

Lato po rozmowie z Platinim. O korupcji
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato spotkał się w Kijowie z szefem UEFA Michelem Platinim przy okazji losowania grup finałowych Euro 2012. Tematem rozmowy była domniemana korupcja w polskiej piłce.

Grzegorz Lato pytany przez dziennikarzy o szczegóły rozmowy powiedział jedynie, że do niej doszło. Przedstawiciele UEFA twierdzą, że ewentualne przypadki korupcji w PZPN nie wpłyną na losy Euro 2012.

Niezależnie od wyniku tego spotkania, sekretarz generalny UEFA Gianni Infantino podkreślił, że można być spokojnym o Euro 2012. _ - Nie będzie to miało żadnego wpływu na Euro i przebieg Mistrzostw w Polsce _ - zaznaczył.

Na konferencji prasowej w Kijowie Grzegorz Lato był pytany właściwie jedynie o domniemaną korupcję w PZPN. Takie pytania zadawali nie tylko polscy dziennikarze, ale także ich koledzy z zachodnich mediów. Prezes Związku odpowiadał ogólnie, przedstawiając znane argumenty, jednym zdaniem.

Na tym tle pozytywnie wyróżniał się jego ukraiński kolega, przewodniczący Federacji Futbolu Hryhorij Surkis, który chętnie opowiadał o sukcesach swojego kraju w przygotowaniach do Euro 2012.

Czytaj więcej o aferach w polskiej piłce
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t196714.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/mucha;pisze;do;platiniego;w;sprawie;pzpn;palikot;chce;likwidacji;zwiazku,229,0,977381.html) W sprawie Laty pisze list do Platiniego Chodzi o podejrzenia korupcji do której mogło dojść przy zawieraniu umów na budowę nowej siedziby Polskiego Związku Piłki Nożnej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/132/t196740.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/wojna;z;pzpn;nie;ma;sensu;platini;nam;nie;pomoze,117,0,977525.html) Wojna z PZPN nie ma sensu. Platini nam nie pomoże Roman Kosecki, były piłkarz, dziś poseł PO mówi, co zrobić z PZPN.
kraj
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)