Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mgła utrudniła ruch na łódzkim lotnisku

0
Podziel się:

Pasażerowie, którzy mieli odlecieć tym samolotem z Łodzi do Dublina, przewiezieni zostaną autokarami do stolicy.

Mgła utrudniła ruch na łódzkim lotnisku
(Chad Mcdermott/Dreamstime.com)
bEUZQNuJ

Mgła utrudniła wieczorem ruch na łódzkim lotnisku im. Reymonta. Z tego powodu samolot z Dublina został przekierowany na lotnisko w Warszawie - powiedziała PAP rzeczniczka Portu Lotniczego Łódź Ewa Bieńkowska.

Pasażerowie, którzy mieli odlecieć tym samolotem z Łodzi do Dublina, przewiezieni zostaną autokarami do stolicy. Autokary przywiozą także do Łodzi podróżnych z Warszawy - wyjaśniła Bieńkowska.

Był to ostatni rejsowy lot zaplanowany na piątek. Wieczorem, zgodnie z rozkładem, lądował i wystartował z Łodzi samolot do East Midlands.

bEUZQNuL
Czytaj o podobnych utrudnieniach
[ ( http://static1.money.pl/i/h/55/t97591.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/mgla;utrudnila;ruch;samolotow;na;poznanskim;lotnisku,234,0,996074.html) Mgła nad lotniskiem. Uważaj na utrudnienia Widoczność na pasie startowym w piątek po południu wynosiła około 300 metrów. Według prognoz, w najbliższym czasie ma się ona stopniowo poprawiać.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/88/t75352.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/mgla;przeszkadza;ladujacym;samolotom;w;warszawie,9,0,957449.html) Znowu problemy na lotniskach. Co teraz? - _ Samoloty PLL LOT, które zmierzały do stolicy, są przekierowywane m.in. do Katowic, Poznania, Gdańska _- powiedział rzecznik PLL LOT Leszek Chorzewski.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/55/t97591.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/stracili;24;miliony;funtow;przez;pogode,193,0,752065.html) Stracili 24 miliony funtów. Przez pogodę Zła pogoda będzie kosztować BAA - operatora brytyjskich lotnisk - 24 miliony funtów. Kolejne linie odmawiają wypłat.
bEUZQNvm
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)