Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Migalski: Donald Tusk jest złodziejem

0
Podziel się:

Marek Migalski, europoseł PJN-u twierdzi, że reformy emerytalne rządu Tuska to zwykła kradzież.

Migalski: Donald Tusk jest złodziejem
(Lestat/CC/Wikipedia)
bEUBiIiJ

- _ Donald Tusk i jego ekipa dokonuje przywłaszczenia naszych pieniędzy, poprzez wyprowadzenie ich z OFE i przekazanie do ZUS. Dla ratowania swojej pozycji politycznej nie waha się dokonać kradzieży należnych nam środków finansowych _ - napisał na swoim blogu Marek Migalski.

Europoseł powołuje się przy tym na artykuł 278 kodeksu karnego który mówi, że kradzież, to _ zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela. _

Zdaniem Migalskiego właśnie to zrobił Donald Tusk, w dodatku _ na bezczela . - _ _ Na tego typu złodziejstwo nie zdobył się na razie żaden rząd, żadna bandycka ekipa. Ale odwagę na to znalazł w sobie Donald Tusk i jego pomagierzy - _pisze polityk, który uważa, że jego mocne słowa uzasadnia sytuacja.

bEUBiIiL
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/59/t128315.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zmiany;ofe;w;ekspresowym;tempie;ruszyla;batalia,192,0,748736.html) Zmiany OFE w ekspresowym tempie. Ruszyła batalia Michał Boni chce skrócenia konsultacji społecznych. Kusi dodatkowymi ubezpieczeniami. PiS chce prawa wyboru między OFE i ZUS.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/83/t89171.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/chca;by;polacy;mogli;wybrac;ofe;albo;zus,56,0,747064.html) Chcą, by Polacy mogli wybrać. OFE albo ZUS Jutro klub PiS przedstawi własny projekt ustawy dotyczący Otwartych Funduszy Emerytalnych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/163/t97443.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/premier;dobral;sie;ofe;do;skory;tak;jak;obiecal,187,0,745659.html) Premier dobrał się OFE do skóry. Tak jak obiecał - Bez tych pieniędzy zrealizowanie budżetu na 2011 rok byłoby trudne - ocenia Janusz Piechociński.
bEUBiIjm
kraj
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)