Notowania

"Miro" zdecydował w sprawie wyborów

Były minister sportu, mimo oczyszczenia go z podejrzeń w aferze hazardowej, nie zamierza być posłem przyszłej kadencji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Nie będę kandydował w wyborach parlamentarnych - potwierdza Mirosław Drzewiecki.

Były minister sportu powiedział, że mimo oczyszczenia go z podejrzeń w aferze hazardowej, nie zamierza być posłem przyszłej kadencji.

POSŁUCHAJ MIROSŁAWA DRZEWIECKIEGO:

Były minister sportu na pytanie, czy teraz zajmie się wyłącznie karierą golfisty, odpowiedział, że ma w planach wiele zajęć.

POSŁUCHAJ MIROSŁAWA DRZEWIECKIEGO:

Były minister sportu Mirosław Drzewiecki usunął się w cień politycznych salonów po wybuchu tak zwanej afery hazardowej. Po dymisji z urzędu stronił od mediów, aż do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy przez prokuraturę.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/163/t46499.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/drzewiecki;poza;lista;po;do;sejmu,27,0,825115.html) Drzewiecki poza listą PO do Sejmu? Wszystko wskazuje na to, że na liście PO nie będzie byłego ministra sportu Mirosława Drzewieckiego, związanego z aferą hazardową. Będzie za to ex-siatkarka Małgorzata Niemczyk.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/86/t114518.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/drzewiecki;byla;lapowka;czy;nie;euro;nikt;nam;nie;odbierze,14,0,698894.html) Drzewiecki: Była łapówka czy nie, Euro nikt nam nie odbierze
Tagi: mirosław michał drzewiecki, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz