Notowania

davos
30.01.2011 14:35

Nałęcz broni Nowaka: Chciał zbyć dziennikarza

Nie cichnie sprawa wypowiedzi Sławomira Nowaka dla Money.pl na temat forum w Davos.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

-_ Nowak był zajęty, chciał zbyć dziennikarza. A zrobiono z tego wielkie wydarzenie _ – tak próbował tłumaczył prezydenckiego ministra z _ wpadki o Davos _ Tomasz Nałęcz.

Nie cichnie sprawa wypowiedzi Nowaka dla Money.pl. Minister z Kancelarii Prezydenta powiedział, że nie wie, co w Davos będzie robił prezydent Bronisław Komorowski i że na Forum Ekonomicznym wieje nudą. Wywołało to falę ostrych komentarzy, bo spotkanie w Davos to jedna z ważniejszych imprez, na której spotykają się głowy państw i wielu organizacji.

DAVOS 2011 - czytaj serwis specjalny Money.pl
Dziś w Radiu Zet słowa te tłumaczył Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta Komorowskiego. Powiedział, że Nowak odebrał telefon, kiedy był bardzo zajęty i dlatego chciał zbyć dziennikarza. - _ I z igły zrobiono widły. Sławomir Nowak powiedział "nie moja sprawa, nie moja impreza". To nieporozumienie robić poważne oświadczenie z luźnej rozmowy _ - stwierdził Nałęcz - _ Nie każdy wytrawny polityk musi widzieć w każdym dziennikarzu żmiję _ - stwierdził Nałęcz.

- _ Jak jest zajęty, niech nie odbiera telefonu _ –odpowiedziała prowadząca rozmowę dziennikarka Radia Zet Monika Olejnik.

Nowaka bronił też Andrzej Halicki. Poseł PO stwierdził, że był to nieudany żart Nowaka na offie, z którego zrobiono wydarzenie medialne. Podkreślił, że Forum w Davos to ogromne wielkie spotkanie, zwłaszcza w czasie kryzysu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/t129928.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/protest;w;davos;pochyle;pilkarzyki,210,0,761298.html) Protest w Davos. Pochyłe piłkarzyki Wielkie protesty alterglobalistów w Davos należą już do przeszłości. Ale wciąż pojawiają się niezadowoleni.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/185/t82361.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/beda;promowac;polske;w;davos;bankietujac,71,0,761159.html) Będą promować Polskę w Davos, bankietując Na imprezie organizowanej przez prezesa GPW, będą brylować prezydent i minister finansów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/t129928.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/davos;zachod;traci;na;rzecz;azji,58,0,760634.html) Davos: Zachód traci na rzecz Azji Eksperci na gospodarczym Forum uważają, że kraje wschodzące dogonią USA za dwa lata.
Tagi: davos, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz