Notowania

rydzyk
05.06.2012 12:22

Obrona TV Trwam w Brukseli. Ojciec Rydzyk pyta

Ksiądz Tadeusz Rydzyk, założyciel Rada Maryja skarżył się w Brukseli na dyskryminację w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Stanisław Kowalczuk/East News)

Ksiądz Tadeusz Rydzyk, założyciel Rada Maryja skarżył się w Brukseli na dyskryminację w Polsce. Wziął udział w demonstracji przed Parlamentem Europejskim w obronie Telewizji Trwam, której Krajowa Rady Radiofonii i Telewizji nie przyznała miejsca na cyfrowym multipleksie.

Ksiądz Tadeusz Rydzyk mówił w Brukseli o nagonce w mediach na Telewizję Trwam i Radio Maryja.

- _ W gazetach co najmniej rocznie 3 tysiące artykułów przeciwko nam. Wszystkie się nadają do sądu. Co my robimy złego w Polsce, Radio Maryja, Telewizja Trwam. Dlaczego ta nagonka cały czas, dlaczego to kłócenie Polaków? My służymy Polsce _ - mówi ksiądz Rydzyk.

W manifestacji w obronie Telewizji Trwam przed Parlamentem Europejskim w Brukseli uczestniczy około dwustu osób. Demonstranci przynieśli ze sobą transparenty po polsku i angielsku mówiące o eliminowaniu katolików w Polsce i zarzucające rządowi faszystowskie działania. Na temat dyskryminacji Telewizji Trwam zorganizowano też dziś wysłuchanie publiczne w Parlamencie Europejskim, w którym również uczestniczył ksiądz Tadeusz Rydzyk.

Czytaj więcej o działaniach ojca Rydzyka
Ważna decyzja sądu w sprawie TV Trwam Sąd orzekł, czy odmowa przyznania koncesji fundacji Lux Veritatis była właściwa.
Krach imperium ojca Rydzyka? Platforma go dobije 70 mln długów i zyski, które nie starczają na ich pokrycie. Money.pl sprawdził, w jakiej kondycji jest imperium redemptorysty.
"Lepiej być moherem niż Tuska frajerem" Demonstranci żądali koncesji dla telewizji z Torunia. Wskazali źródło całego zła.
Tagi: rydzyk, bruksela, platforma, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz