Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rydzyk
21.03.2012 10:15

Ojciec Rydzyk atakuje Annę Grodzką

- Mężczyzna, który w wieku 56 lat zaczął się robić kobietą - mówi o posłance Annie Grodzkiej o. Tadeusz Rydzyk

Podziel się
Dodaj komentarz
(latzky/CC/wikipedia)

- _ Nienormalność każą nazywać normalnością. Mężczyzna, który w wieku 56 lat zaczął się robić kobietą _ - mówi o posłance Annie Grodzkiej o. Tadeusz Rydzyk.

- _ Nienormalność każą nazywać normalnością. Jak powiemy o nienormalności, że to nienormalność, to nas do sądu ciągną! _ - oburzał się o. Rydzyk w Radiu Maryja w niedzielę w nocy. Jego słowa przytacza Gazeta.pl.

- _ Jak jeden z posłów przez przejęzyczenie powiedział proszę pana do mężczyzny, który w wieku 56 lat powiedział, że jest kobietą i zaczął się robić kobietą, to go do komisji etyki! Ludzie, gdzie my jesteśmy! Bądźmy normalni. My nie potępiamy ludzi, grzesznika, tylko potępiamy grzech. Mówimy: normalne jest normalne, czarne jest czarne, biało-czerwone jest biało-czerwone, i niech to będzie. Niech będzie Polska rzeczywiście katolicka - _powiedział na antenie radia ojciec Rydzyk.

Czytaj więcej o działalności ojca Rydzyka
"Lepiej być moherem niż Tuska frajerem" Demonstranci żądali koncesji dla telewizji z Torunia. Wskazali źródło całego zła.
Rydzyk w Sejmie. Posłuchaj awantury Awanturą, ogólną frustracją i waleniem w meble skończyło się posiedzenie połączonych Sejmowych Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Kontroli Państwowej.
Tagi: rydzyk, sobecka, płeć, kraj, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz